Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, nektek mi a vélemény...

Animések, nektek mi a véleményetek? (lent)

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy az őszi szezonos animék közül van pár, amitől sokat várok, és eléggé tetszik is. Szerintetek érdemes lenne megvárni a BD kiadást, vagy kövessem hétről hétre? Egyrészt elég kevés az időm, szóval az egybe nem hiszem hogy menne, de mostanában még 1-1 részt se tudok nézni. Másrészt pl a Coppelionban nem igazán volt jó a kép, ahhoz képest, hogy a szokásos 720p-t töltöm /ha nem az 1080p-t/.

Nem tudom mit tegyek, mert pl ha várok, nagyobb sulis szünetekben meg tudnám nézni őket.

Az se biztos, hogy a BD változathoz lesz időzített felirat, ezért is nem tudom mit tegyek. Ti mit gondoltok?



2013. okt. 9. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Én akkor szeretem nézni, ha a sorozat összes része már fent van. Egy 12 részes anime-t 4,8 óra alatt végig lehet nézni.
2013. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!