Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valakinek lenne kedve leírások...

Valakinek lenne kedve leírásokat, ismertetőket írni animékről vagy mangákról?

Figyelt kérdés
Annyi az alapkövetelmény, hogy ne más oldalról másolja, és legyen némi fogalmazókészsége. Akit érdekel, az légyszi írjon itt vagy privátban.

2013. okt. 7. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én a blogomon szoktam ismertetőt és kritikát írni az akutálisan befejezett animéimről, de elég rendszertelenül. Ha gondolod, nézz körül: hsakura.blogspot.com
2013. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kameko-san ***** válasza:
Nekem lenne kedvem, bár nem mindig a legközkedveltebb animéket nézem. :)
2013. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Suzika2 válasza:
Nekem lenne kedvem. Ugyis mindig animéket nézek és a fogalmazó képességem nagyjából megfelelő. :)
2013. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő: írtam privátot. Akinek van kedve még, nyugodtan írjon.
2013. okt. 15. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Végeredményben igen, mert szeretem a műfajt, és az a tipus vagyok hogy rákattanok egyre, és kivesézem a témát (magamba) Végeredmény képpen kipróbálnám magam, hogy menne.
2013. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neked is ment a privát. :)
2013. nov. 15. 09:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Lenne valaki, aki komolyan is gondolja? Mert akik korábban írtak, azok azóta sem jelentkeztek. :(
2013. dec. 18. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!