Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Cosplay-ezni szeretném Garekit...

Cosplay-ezni szeretném Garekit (karneval). Szerintetek milyen az ötlet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Még nem vagyok annyira tapasztalt, így próbáltaam nem annyira bonyolult karaktert megszemélyesíteni, ezért gondoltam rá. Hát a parókát és a szemüveget mindenképpen megveszem, a többin még elgondolkodok! Ti hol vesztek parókát, vagy hol tudom, megtalálni a megfelelőt? Én ezen gondolkodtam, de ez mégsem az övé (mert nem találtam, mást) [link] .... és ha ti tudok olyat animi tökéleteynek mondható akkor honnan érdemes megvennem? és a szemüveg úgy szintén?


Előre is köszönöm a tanácsokat, segítséget! ^^



2013. szept. 22. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kiváló ötlet. :D Kedvelem Garekit, és tényleg még az egyszerűbb kategóriába sorolható a ,,jelmeze". Én mindenképp az ebayről való rendelést javaslom neked, csak arra figyelj, hogy megbízható eladót válassz. Abszolút nem baj, ha nem karakterparókát nézel, hiszen azoknak legtöbbször horribilis az ára. Sokkal olcsóbban is találhatsz szuper minőségű parókát, maximum otthon kicsit meg kell fodrászolnod, de ennyi. :3 A paróka, amit linkeltél, elég jónak tűnik, de ezt az oldalt sajnos nem ismerem, így hát nem is tudok további tanácsokkal szolgálni.

Nem tudom, conra mész-e ezzel a jelmezzel, de ha igen, készülj fel, hogy nem te leszel az egyetlen. :) Most valahogy nagyon beindult a Karnevalozás, és Naiból meg Garekiből van a legtöbb ilyen témában. De ha téged nem zavar, hogy ,,többen lennétek", akkor semmi probléma. :3

2013. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D Hát köszi nagyon sokat segítettél, és ez még nálam csak egy felvetés volt, eggyáltalán nem biztos, hogy ő leszek és valahogy gondoltam, hogy sok van belőle mostanában... és még az éven nem hiszem, hogy cosplayezni fogok :D Majd jövőre :D
2013. szept. 25. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. szept. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!