Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok nekem valamit ajanlani?...

Tudtok nekem valamit ajanlani? Film, sorozat, anime, manga, konyv. Bármit!

Figyelt kérdés
Filmekbol szeretem a romantikusakat mint pl a Kedves John, Szerelmunk lapjai, Utolso dal..ilyenek. Sorozatokbol eddig a Vampirnaplokat, a The Pretty Little Liars-t, a The Secret Circle-t néztem. Anime-bol eddig nagyon tetszett a Vampire Knight de tetszett a Fairy Tail, a One Piece es a Naruto-t is szeretem de azt nem annyira. Konyvekbol pedig szinte az osszes piros pottyos konyvet olvastam, de nagyon sok alakvaltos, vampiros, boszorkanyos..ilyen könyveket olvastam.

2013. szept. 17. 18:54
 1/6 FannaL ***** válasza:
100%

Sorozat: Teen Wolf(első évad nem volt annyira izgis, de utána nagyon jó lett), Beauty and the Beast, Elcserélt lányok

Könyvből esetleg: Angyal sors és a többi fejezetei.( Ez az egyetlen egy könyv amit olvastam.Meg a pöttyösekből A lufi és a hóba rajzolt szív.)

Filmek: Séta a múltba, Ház a tónál, My Girl- az első szerelem., talán még a 4-en egy gatyában is de az inkább az összetartás, nem pedig szerelem. Ha valami vidámabb is érdekelne, nem rég néztem meg, nagyon tetszett: A szingli fejvadász. Az örök kedvenc: Változó szerelem, Büszkeség és balítélet. :) Remélem tudtam segíteni.

Ja meg majd októberben ugye jön a The Originals. És a CW fog adni egy új sorozatot is, The Tomorrow People, ha érdekel keress rá. Bár az a baj, hogy az még 1 hónap.

2013. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kort majd légyszi írj, mert úgy egy kicsit könnyebb lesz. Megpróbálom így is, bár én nem a kifejezetten romantikusokat szeretem.

Film: PS I love you; Ház a tónál; Keith; LOL

Sorozat: Teen Wolf, Odaát (nekem a kedvencem, de sokak szerint kicsit parás)

Anime/manga: D.Gray-man, Full metal alchemist, sokak kedvence a Death Note, de az inkább krimis. Az Árnybírót ajánlanám még, az manwha.

Könyv: Vérbe öltözött Anna; Darren Shan könyvek, klasszikusok közül pedig mondjuk az Üvöltő szelek.

De tényleg írj egy kort, mert most kb olyan 13-ra lőttelek be és nem igazán merem beírni a nehezebb műveket.

2013. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15 vagyok, filmekol tudnatok olyanokat mondani, amik fent vannak youtube-on mert most nincs gepem es csak telefonrol tudnam megnezni :)
2013. szept. 18. 17:40
 4/6 anonim ***** válasza:

én ajánlanám neked a Bleachet az egész jo anime és youtubeon is fentvan

ha szereted a vámpírosat akkor meg hellsing ultimate ova vagy hellsing

2013. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok, akkor most elárasztalak linkekkel. :D (Próbálok többé-kevésbé romantikusokat találni, de most nyugodtan ajánlom néhány kedvencemet/kult filmet.)

Tíz dolog amit utálok benned:

https://www.youtube.com/watch?v=48c5TqHmg9o


A Ravasz, az Agy és a két füstölgő puskacső (Eredetileg a Blöfföt akartam, de ahhoz nem találok online-t.)

https://www.youtube.com/watch?v=OjQ4md-_BXA


A korábban már írt PS I love you

https://www.youtube.com/watch?v=_34qB3sqzZA


Egy gésa emlékiratai:

https://www.youtube.com/watch?v=lTSbU9XFKrg


(Egyelőre csak ennyit írok, ezekhez találtam kapásból linket.)


Könyvek: Plath - Az üvegbura; Collins - Éhezők Viadala; Baggot - Tiszták;


Anime: Full Metal Panic, Nana (ezt különösen), Spiral, Durarara, Katekyo Hitman Reborn

(Mindegyik rajta van indavideon, fele szinkronosan, fele feliratosan.)

2013. szept. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek, szep sorban mindet megfogom nezni amelyiket tudom, amint idom lesz ra :))
2013. szept. 19. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!