Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hasonló anime van?

Hasonló anime van?

Figyelt kérdés
A Mirai nikki nagyon megtetszett, és valami hasonlóan jót keresek. Ezen kívül is érdekelnek ajánlások lehetőleg horror kategóriából.

2013. szept. 2. 03:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Deadman Wonderland-et ajánlom, bár maga az anime jól rajzolt,kb. a sztori felénél megszakad,de a manga utolsó fejezete nemrég készült el, ha szeretsz mangákat olvasni, mindenképpen olvasd el :D
2013. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy másik meg a Hellsing, a rajzolás tökéletes, sok a harc, bár a színek kicsit visszafogottak, de egy '97es animéhez képest tökéletes.Ráadásul csinálnak egy felújított változatot (9 részes OVA sorozat, a manga történetére fókuszál, asszem nyolc van késsz, de lehet hogy késsz az egész)) ami tökéletesen megrajzolt, az eredetihez hűen tele van vérrel, ráadásul szorult bele kevés poén is (télleg kevés, de az a kevés is haláli).Pirospont hogy az eredeti anime magyar szinkronnal is van. Egy próbát mindenképpen megér, történetét tekintve vámpíros. (kb. ezzel kéne bemutatni egy twilight-fannak hogy milyen egy IGAZI vámpír....)
2013. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Btooom! Deadman Wonderland, Shiki, Another :)
2013. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Mirai nikki-t ugyan nem ismerem, de ha horrorra vágysz, én most nézem a Higurashi no naku koro ni-t, szerintem nagyon érdekes. :D
2013. szept. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) Ha ráérsz nézd meg a Mirai Nikkit tetszeni fog szerintem.
2013. szept. 3. 00:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!