Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van közületek valaki, aki...

Tücsök13 kérdése:

Van közületek valaki, aki tudja mi lesz az "Attack On Titan"-nak a konkrét befejezése?

Figyelt kérdés

Akinek volt szerencséje a mangához, vagy esetleg más úton tudja a befejezést, az légyszíves írja már meg nekem privátba, vagy akár itt alul (csak akkor tegyetek ki "SPOILER" jelzőt) hogy mi lesz a befejezése a sorozatnak! Ki lesz a nyőstény óriás? Hasznát veszik még valaha Eren erejének? És Eren valaha is eljut abban a tetves pincébe?!

Válaszotokat előre is köszönöm. :)



2013. aug. 31. 05:51
 1/3 waland ***** válasza:
A végét még senki nem tudja, lévén még fut a manga, Eren erejének még természetesen veszik hasznát, ez még nem igazán spoiler, a pincében még nem jártak, szerintem a mangaka már elfelejtette, hogy volt ilyen szál is ( :D ), jelenleg a kolossal és a páncélos óriás története körül forog a manga, de semmi különös nem derült még ki róluk, a kilétükön kívül (az meg hatalmas spoiler, így most nem írnám ide). A másik spoiler a nőstény óriás: Ő Annie, majd a harcstílusa alapján bukik le, és kb ott ér majd véget az első évad is, tovább legalábbis nincs értelme vinni, mert akkor igen csonka lenne a befejezés.
2013. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, és hát ez aztán fasza! Várhatok hónapokat hogy kijöjjön a második évad! Amúgy jól tudom, hogy 2018-ban lesz valami ÉLŐSZEREPLŐS Attack On Titan film?! :,D
2013. aug. 31. 17:32
 3/3 anonim válasza:
Igen, elvileg lesz Élőszerepes attack on titan. Már alig várom ^^ És elvileg a pontos dátum: 2018. szeptember 7.
2013. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!