Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok szomorú és romantikus...

Tudtok szomorú és romantikus animéket?

Figyelt kérdés
Lehet külön külön de ha mindkettő bnne van annak nagyon örülnék!

2013. aug. 17. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Helo!


Masodpercenkent 5 centimeter.


Jo szorakozast!

2013. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Clannad, a legszomorúbb romantikus anime ami valaha készült, főleg az After Story.
2013. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
anohana
2013. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Clannad, a legszomorúbb romantikus anime ami valaha készült, főleg az After Story."


Ezzel azért lehetne vitatkozni. Ha normális lezárást kap, és az első évadot nem veszzük bele akkor sem mondanám annak. Jó volt az utolsó szál de semmi több, volt így is benne 2 hatalmas fail.

2013. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenen lehet vitatkozni, de szerintem és sokak szerint egy nagyszerű romantikus dráma.
2013. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hakuouki
2013. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elfen lied

Csak ha nem vagy érzékeny a vérre

Csak ha NAGYON nem vagy érzékeny a vérre

Kb a legszomorúbb sztori amit eddig láttam és itt nem csak anime műfajban beszélek. Romantika is van benne.

2013. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Mindenen lehet vitatkozni, de szerintem és sokak szerint egy nagyszerű romantikus dráma."


Persze. Csak amikor valamit mindenki nagyon ajánl, és kb első évada meg a második évad első 8 része szenvedés, és még a jobb részekben is vannak bakik, azért elég nagy csalódás tud lenni.

2013. aug. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

"Clannad, a legszomorúbb romantikus anime ami valaha készült, főleg az After Story."


6 részt tudtam megnézni az első évadból...kikészített.xd

Sok helyen hallottam, hogy milyen jó, de...mire eljutok a végére, megőszülök.:D

2013. aug. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazából ha a After 8.részétől elkezded nézni jobban jársz, a szenvedős részek kimaradnak. Egy dolog miatt fontos szerepe lesz annak a szenvedős részeknek de nem spoilerezek.
2013. aug. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!