Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ilyesmi animéket...

Tudnátok ilyesmi animéket mondani?

Figyelt kérdés
Ami lehetőleg nem szerelmes, harcolnak benne, érdekes a története, és ha lehetséges, a főszereplő sem idegesítő. Ha van ilyen, és már láttatok, akkor a véleményetek is nagyon érdekelne :) A hossza mindegy, lehet rövid is, és hosszú is :)Ja, és ráadásnak pár poén talán beleférne, de nem az a fő szempont :)

2013. aug. 15. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyesmi animéből én eddig 2-őt láttam(lehet hogy többet, de most ezek ugrottak be)

Az egyik a Yu yu hakusho, tipikus harcolós anime, démonokkal, minimális szerelmi szál van benne, Kuwabara többnyire elegendő humor forrást ad, De Yusuke sem semmi. 112 részes. Részemről egyéni véleménynek legyen elég annyi, hogy legalább ötször néztem végig a teljes sorozatot :) .


A másik a Katekyo Hitman reborn. Nem tudom pontosan, hogy te mit találsz idegesítőnek egy szereplőben, lehet hogy Tsuna néha idegesítő. A történet annyiból érdekes, hogy a maffiózók harcolnak különböző hihetetlen fegyverekkel. Inkább vicces anime. Szerelmi szál is van benne, de szerintem itt sem vészes. Bár még nem fejeztem be és csak a 93. résznél tartok. Kikapcsolódásnak egy-egy rész jó.

2013. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tsuna sokszor és nagyon idegesítő.

Yu yu hakushoval egyetértek.

2013. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így vissza gondolva a khr tényleg nem volt túl jó ötlet :) Viszont a Yu yu hakusho-t tényleg nagyon ajánlom.
2013. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor azt meg is lesem :)Pár részt azt hiszem már láttam is, de akkor még nem fogott meg, de az régen volt, mégegyszer nekiállok. Még egyszer köszönöm :)
2013. aug. 16. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első 10-20 részt bírd ki, utána szerintem nagyon jó lesz, csak addig kicsit gyengécske.
2013. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!