Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animés/mangás témájú...

Melyik animés/mangás témájú oldalakra látogattok el rendszeresen?

Figyelt kérdés
Ha több ilyen van, akkor kérlek, írjátok le mindet és azt is, hogy mi az, ami miatt oda leginkább jártok (tehát pl. letöltések, magyar szinkronos animék, chat, fórum, képek, írások, más egyéb). Ha nem baj, a korotokat és nemeteket is kérném szépen.

2013. aug. 13. 14:08
 1/3 anonim válasza:
16 lány. én az Animeaddicts oldalra járok, mert renggeteg anime van feliratosan, meg szinkronosan. rendszeresen töltenek fel mindig újabbakat és nagyon aktív oldal.
2013. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

animezone.hu-ra szoktam járni. Jól vannak kategorizálva az animék, és vannak doramák is, meg egész estés filmek. Illetve a 48 óra online után törzstag leszel, s az még több elérhetősget nyújt. Szerintem az egyik legjobb magyar oldal. Igaz ismertetők nincsenek, inkább videózó oldal, de annak viszont kimagasló.


animeaddicts.hu-ra néha-néha felnézegetek, ott inkább a mangákat szoktam olvasgatni mert abból rengeteget összegyűjtöttek, és például ha egy anime abbamaradt, de a mangája még megy, akkor ott tökéletesen lehet folytatni. Vagy csak érdekességképpen össze lehet vetni a mangát s az animét, hogy mik a különbségek.


[link]


Nem nagyon szeretem a nyugati oldalakat, jobb szeretem ha már eredeti japánról beszlünk, így az

[link]


amit még meg szoktam nézni. Megbízható információkat nyújt, és mindig frissek. A szerkesztők fél óránként kutatnak utána hogy van-e újdonság.

2013. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hmm.. érdekes ahmon is mindig az animezone-val jött. Csak nem több mint véletlen..


Amit én használok:


AnimeAddicts: Fórumozni, véleményeket írni, kibeszélni egyes futó animéket. De legfőképp feliratot letölteni, mivel híres magyar oldal, rengeteg anime magyar felirata fent van.


AnimeNewsNetwork: Új bejelentett animéket, érkezett trailereket illetve nagyon sok új hírt meglehet onnan tudni.


MyAnimeList: Listát vezetni mind animéset mind mangásat. Aki jobban tud angolul az fórumozhat is. Én igazából jobban szeretem az AA-t fórumozni.


AniChart: Szezonálisan futó animék új megjelenő részeit pontosan jelzi, mi mikor fut, így egy kattintásból megtudom hogy például a magyar fordítás mennyire van lemaradva.(Persze ez csak egy indok a sok közül.) Illetve a Következő szezon választékát tudhatjuk meg, például az őszi választék elég jónak tűnik.


AniDB: Igazából túlságosan nem szeretem, MAL számomra sokkal jobban átlátható, viszont új szezon előtt itt a szezonban jövő animék hivatalos oldalát megtudom látogatni, elég sok minden fent szokott lenni, ha az oldal nincs agyon sciptelve akkor a comodo még át is fordítja angolra.


Ezen felül van pár fansub akiket rendszeresen meglátogatom (illetve egyik böngészőmet úgy állítottam be hogy egyből behozza az összes ilyen fansub team oldalát). Köztünk: US;AA;SaiyanRivals;OtakuCritics;AnimeCenter;RiczRonin Factories;Namida;Behind;AnimeSekai;VampireFamiglia. Igazából attól függ ki-mit fordít, ha senki sem visz egy olyan animét ami engem érdekel viszont egy kisebb csapat elvállalja, akkor őket is felveszem a böngészőmbe.

2013. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!