Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mikor jelenik meg a Gun Gale...

Mikor jelenik meg a Gun Gale Online?

Figyelt kérdés
Sword Art Online GGO

2013. júl. 26. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs hivatalos infó, ha meg akkora bukás lesz mint az elődje nem is kell.. és ahogy a storyline-t elnézem ez egyre lejjebb. Addig amíg újabb pénzkötegeket tudnak lehúzni fancuccokkal úgyse lesz. Ha rajtam múlna meg ilyen szennynek nem adnék folytatást..
2013. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon jó anime..
2013. júl. 26. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Reálisan nézve egy bukás, én "jó"-nak kb 2 részig tartottam, aztán 6-7.rész után kezdte a nevetséges szintet ütni, majd 13.rész után a szánalmasan rosszat. Egyszerűen egy érdemtelenül felkapott anime, persze attól még tetszett, nekem is van olyan anime ami nagyon gyérül van kivitelezve vagy gagyi a története mégis tetszik. De ezt az overhype-t hatalmas túlzásnak tartom, a gagyi főszereplővel és a sablonos storyval együtt.


Fél éve minden hyper erről beszélt, most meg egy normális épp és igaz indokot nem tud senki adni hogy miért jó? Ez a nagy baj, animés téren is divat szeretés van... senki nem arra megy hogy a saját stílusát megtalálna hanem megy az árral, és ez baromi szomorú. Nyugodtan lehet lepontozni, de nem véletlenül megy mindig egy ilyen dolog animés téren bellül is, jelenleg a shingeki, előtte a sao, előtte a guilty crown, előtte a madoka... áhh

2013. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért a madoka fényévekkel a másik 3 felett van.

Ismerősöm aki olvasta a novelt azt mondta, hogy a GGO a történet fénypontja, szóval lehet meganimálják, bár még semmi hír nincs róla.

2013. júl. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én beleolvastam anno, szerintem egy logikátlan arc, tele megint felesleges hülyeségekkel.


Az tény hogy a Madoka mutatott újat, de volt benne főleg az első felében csomó idegesítő hiba.

2013. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
7 hó 5-én jelenik meg japánban *.* valószínű hétvégen megjön magyarul az első rész ha jól informálódtam
2014. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!