Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Sámán Király c. animének...

Vörös98 kérdése:

A Sámán Király c. animének hogy vannak az openingjei?

Figyelt kérdés

Bocs az "openingjei" miatt, de azt nem tom magyarra lefordítani.

Mindegy, hagyjuk.

So, van egy oldal, az animeaddicts ami szerint két openingje van, mégis a magyar szinkronizáltba is végig egy van, a YouTube-n talált angol szinkronos 64. részének is ugyan az.

Most akkor ez hogy van?



2013. júl. 21. 18:27
 1/3 anonim válasza:

A válasz egyszerű! Mi az USA-n keresztül kapjuk az anime-k 90%-t!

Ehhez is a 4kids készítette a cenzúrát!(mint pl: one piece, pokémon, dbz, Sonic X yu-gi-oh stb)


Ezek a vicces kedvű amerikaiak szeretnek az értelmifogyatékos cenzúrájukkal elcseszni minőségi címeket!

Sok helyen fontos részek elferdítését és kivágását köszönhetjük nekik!


Én is magyar nyelven láttam még annó ezt a sorozatot(igaz tetszett). Az intro valahogy hidegen hagyott!

De szerintem ez áll a háttérben!

2013. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jajó :))) nagyon köszi :))
2013. júl. 21. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
MAgyarul az Eredeti japán Openingje, más mint az amerikai, és a magyar szinkronban az amerikai alapján fordították. Ettől függetlenül az amcsinak a zenéje jobban bejön, viszont én csak eredeti nyelven néztem meg, nem szeretem se a magyar se az angol csóró szinkront.
2013. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!