Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudja vki, mikor folytatják a...

Nagytamara kérdése:

Tudja vki, mikor folytatják a Fairy Tail animét?

Figyelt kérdés
Lehet már tudni esetleg pontos dátumot??

2013. júl. 17. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, nincs bejelentve, de nem azért álltak le hogy 2 hónap mulva folytassák. Gondolkozol rájössz hogy azzal a tempóval amivel adaptál a fairy tail, minimum 100-155+ fejezet kell hogy tudják vinni egy darabig, ez kb 1-másfél év még.


ANN-en még nem láttam hivatalos infót, de biztos vagyok benne hogy ez évben, meg egy jó ideig nem lesz, kevés anyaggal teljesen felesleges újraindítani, vagy úgy járna mint a naruto, amiben story arc van 50rész alatt 5.

2013. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, h nem 1-2 hónap. Csak a mangában volt, h folytatják, ezért kérdeztem, hátha vhol írtak már pontos dátumot. :)
2013. júl. 18. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Dátum nincs bejelentve, de Mashima (a mangaka) 11-én kiírta Twittere, hogy fogják folytatni.
2013. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. júl. 18. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!