Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések. Van olyan karakter,...

Animések. Van olyan karakter, amiben magatokra ismertetek?

Figyelt kérdés
Akár csak egy-egy tulajdonságban, vagy teljes jellemében. Ki ő, és miben szerepel? ^^

2013. júl. 11. 08:29
 1/5 anonim válasza:
Van pár... pl. Nodame Cantabilében nNodame szobája mintha az enyém lenne, ezen kívül még az, hogy ő nem azért ment zeneművészetire mert híres zenész akar lenni, hanem csak mert szeret zenélni... aztán Sora a Kaleido starból, ő mindig ki tart az álmai mellett, és soha nem adja fel, plusz én is szeretem az akrobatikát és a cirkuszt...aztán volt egy időszakom, amikor totál úgy viselkedtem mint Hinata a Narutoból... most így hirtelen eek jutottak az eszembe...
2013. júl. 13. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is rögtön Sora jutott eszembe a Kaleido Starból.Kitart az álmai mellett, és akármennyire megalázzák néha, akkor is küzd..Ebben magamra ismertem! :))
2013. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Betty-Detty ***** válasza:

Mondjuk Kilari...

Olyan falánk, mint én. Én is szeretek énekelni(de csak kevés ember előtt). Szeretem a barátaim, és megpróbálok segíteni nekik, ha valamiben tudok. Van egy cicám, aki mindig mellettem áll, és nagyooon sok mindenben ügyetlen vagyok. XD

2013. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán Oga a Beelzebub-ból. A barátjaival kedves, de a többiekkel csak akkor, ha az első benyomás is jó.

Vagy netán Gray a Fairy Tailból, a küzdőszelleme miatt :D

2013. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én Edward Elrikben, az FMA-ból.:D Csomó hülye kis apróságban is. xD De leginkább talán a lobbanékonysága miatt, és mert kiáll azokért akik fontosak neki.:)
2013. júl. 21. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!