Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A narutó című sorozatban kik...

A narutó című sorozatban kik voltak narutó szülei és mi történt velük?

Figyelt kérdés
ugye a sorozat mindjárt úgy kezdődik h volt egy kisfiú akinek nem volt senkije és senki sem foglalkozott vele a benne lakozó démon miatt. de arról nincs szó h kik voltak és mi történt az egész uzumaki családdal h csak narutó maradt.

#anime #Naruto #.család
2013. júl. 5. 21:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
aha csak Ino is gyógyító ninja, megtudja szállni az agyadat, kommunikációt tud teremteni összezavarja az ellenfelet ja és azonkívül nem egy idegesítő kis senki :) na gyakorlatilag ezért, amúgy meg sakurának sima narutoban is nagy volt a pofája hogy naruto: sasuke így jobb nálad, meg úgy jobb nálad, meg te egy kis hülye vagy, közben meg zabuzánál nem csinált semmit csak naruto meg sasuke és kakashi harcoltak, naruto és sasuke chuunin vizsgán is orcsi marcsival harcoltak, és ő meg nem csinált semmit, akkor ne legyen ninja, ha nem tud harcolni! Ha nem tudsz lapos talpúban járni, akkor nem veszel fel magassarkút! :P naruto meg gaarától is megmentette, amit ugye sasukének köszönt meg, de mikor megtudta, hogy naruto tette, akkor nem hogy köszi vagy valami, bezzeg narutot állandóan megveri de csata közben nem képes harcolni, pedig pl. Tenten sokkal erősebb nála, meg lehet lee nem egy szép gyerek, de szerelmet vallott neki, ő meg csak úgy gorombán lepattintotta, de persze utána chuunin vizsga 2. döntőjében ki is menti meg? hát persze, hogy lee, shippuuden: aha nagyon erős, persze ő is fejlődött mint mindenki, de eltörpül naruto mellett, meg most komolyan oké, hogy fejlődött de könyörgöm nem csak ő, hanem mindenki, de már bocsi, de ha ninja vagy nem a minimum hogy ninjutsut használj? sakurának esélye sincs csupán erővel legyőzni egy genjutsu/ninjutsu használót! na de folytatnám, ott van hinata szerelmet vallott nautonak, és utána meg sakurácska is össze-vissza hazudozott neki, mert azthitte hogy csak azért akarja megmenteni sasukét mert anno odament bőgni neki :P nem törődve, hogy meg is halhat, hisz ugye kit érdekel :PP esküszöm egy pillanatra én voltam a legboldogabb a világon mikor sasuke meg akarta ölni, utána én voltam a legszomorúbb a világon, hogy jött a segítség neki!
2013. júl. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ino és Sakura is jellegtelen semmilyen karakter.
2013. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig hülyeségeket beszélsz. Amúgy meg nem azért, de nem jogosan mondta, hogy Sasuke jobb? Akkor nézzük a sima Narutot. Miben jobb Sasukénél? Árnyékklón jutsuban és kész. Ja és elmondanád mikor volt olyan, hogy Naruto legyőzte az Uchihát? Mert én nem emlékszem... Akkor ki is a jobb?

"aha nagyon erős, persze ő is fejlődött mint mindenki, de eltörpül naruto mellett" Ki nem? Ki az aki annyit fejlődött mint Naruto? Az egyetlen ilyen Sasuke. Narutora van építve az egész, úgysem fejlődik nála többet senki. Mellesleg szerintem Sakura többet fejlődött Ino- nál. Ino is csak a klánja miatt képes arra amire.

"Tenten sokkal erősebb nála" Hát erre nem tudok mit mondani. Ja, de. Tenten meg nem tud gyógyítani. Plusz még azt, hogy Temari meg erősebb Tenten-nél. Vagy hogy Minato Narutonál.

"de ha ninja vagy nem a minimum hogy ninjutsut használj?"

Tenten és Lee sem használ ninjutsut. Akkor nem ninják?

"na de folytatnám, ott van hinata szerelmet vallott nautonak, és utána meg sakurácska is össze-vissza hazudozott neki, mert azthitte hogy csak azért akarja megmenteni sasukét mert anno odament bőgni neki :P"

Na ebben aztán sok az összefüggés az biztos. Ne mássz fára ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos. Kb ennyi.


Én pártatlan vagyok, mert a Narutoban akiket bírtam 1 maradt meg közülük.

Amúgy olyan rossz érveid vannak, hogy arra születni kell. Tele van ellentmondással. Te csak elfogult vagy Sakurával és kész. Mivel utálod nem azt látod ami ténylegesen történik, hanem amit Te akarsz.

2013. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%
Ááá biztos nem azért utálja annyi ember, mert sz*r karakter, biztos csak mindenkinek rossz az ízlése és neked van igazad...
2013. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%

aha és miért is utálom? :D ezt írtam le, de tesség ha ez nem elég itt is egy leírás: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..


ha ennyiből nem fogod fel hogy miért utálom, akkor semmiből, aha a klán miatt, és akkor sasuke tudott olyan ninjutsut ami nem a "klán miatt" volt? egyetlen egyet és a chidori, am meg nem vagyok ino fan, de sokkal kidolgozottabb mint sakura, de amúgy is, megvan az okom, hogy miért Inot szeressem jobban, hisz már kiskoruktól kezdve ő karolta fel sakurát aki csak úgy simán kijelentette, hogy utálja már őt mert sasukéba szerelmes :P most ezek után komolyan sakurában mi a francot szeressek? ha legalább saját személyisége lenne, vagy valami háttér sztoija, de nincsen! Aha az, hogy csúfolták, :P a kislányok 90%-át csúfolják.... De komolyan egyszerűen Kishimaro is már, sakurának egy olyan semmilyen multat ad, hogy az nem igaz, Inonak is így volt, de most neki meghalt az apja, de sakurának semmi! na és am ha egyszer Ino a klán miatt erős azzal mi a baj? az is ninjutsu és azt is meg kell tanulni :P és már bocsi de naruto 100x ha nem 10 000x bizonyította, hogy jobb sasukénél, gaarával mi volt a helyzet? sasuke nem tudta legyőzni, de naruto igen, azonkívül mikor harcoltak sasuke vs. naruto a kórház tetején akkor is, sasuke magában gondolta, hogy naruto sokkal előtte jár, viszont a végén meg naruto veszített :P mikor a végzet völgyénél harcoltak naruto győzött, és nm, én nem így születtem,! hanem úgy hogy mindenre megvan az okom, ha sakura olyan jó karakter lenne, nyilván szeretném, mikor először megláttam, kb a 9-részig kedveltem, utána megutáltam, majd mikor láttam, hogy valamennyit fejlődött ismét nőtt bennem, de utána meg újra egy kis hisztis tyúk lett és újra utáltam :P megvan rá az okom hidd el!

2013. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%
12-es megmondtad a lényeget :D
2013. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

14: Elmondanád, hogy hol írtam azt, hogy akárkinek is rossz az ízlése?


Nem tudom olvasod- e a mangát, ha igen elfelejtetted, hogy utoljára ki is gyógyította meg Sakurát. És hogy hány shinobin segített még a háborúban. Amúgy mit kell ezen ennyire kiakadni? Ino a csatatéren Sakura a kórházban jó. Mellesleg megnézném, hogy Ino egyedül mennyit érne...

Na mindegy. Én nem írok többet. Részemről ennyi.

2013. júl. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hát én meg igen, ha eleged van ebből a vitából akkor meg tudd hogy nem csak neked írtam azt amit először írtam, az, hogy néha beleütközök egy sakura fan ba az nem érdekel, az viszont igen, ha lebecsülöd ino-t nagyon rosszúl teszed! nemtom, te mit csinálnál ha valaki megszállná az agyadat és te addig gyakorlatilag aludnál, az egy dolog, hogy sakura skrizo, és az egy másik, hogy ha nem az akkor még madarát is képes megszállni, de most tényleg, mit szeressek sakurában? az egész karaktere semmilyen
2013. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!