Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan anime sorozatokat...

Tudtok olyan anime sorozatokat mejekben fo a romantika?

Figyelt kérdés
nem reg latam a romeo x juliat es megtetszet ez a tipus

2013. jún. 24. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Romantikus Shoujo animék ilyenek :


[link]

2013. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mejekben?

Látam?

Megtetszet?


Úristen! Hány éves vagy? Nyolc?


Nodame Cantabile, Sailor Moon, Marmalade Boy, Oh My Godess!, Chouyaku Hyakunin Isshu: Uta Koi, 5 Centimeters per Second, Ookami to Koushinryou

2013. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hiyokoi ( 1 részes OVA)

Sword Art Online (Végülis romantika 25 részes)

Ouran HighSchool Host Club (25 részes)

Toradora! (25 részes)

Lovely Complex (24 részes)

Romeo X Juliet (24 részes)

Special A (24 részes)

Mermaid Melody (Ezt spec nem tudom hány részes, mert több évados, de az egyszer biztos, hogy jó hosszú anime)

Tokyo Mew Mew (52 részes, számomra kicsit gyerekes, de annyira nem rossz, mondjuk én is még kb 11 évesen láttam xD)

Honey and Clover (Romantika, Komédia, kb 24 részes + tudtommal azóta már van 2. évad is, ami 12 részes)

Kamikaze Kaitou Jeanne (44 részes)

Full Moon wo Sagashite (52 részes)

D.N. Angel (25 részes, fantasy és romantika + egy kis komédia)

Angel Beats (Ha megnézed, késülj egy 100-as csomag zsepivel, én kb fél napig bőgtem rajta xD)

Tonari no Kaibutsu-kun (13 részes, aranyos :))


U.I.:Most a helyesírásodat inkább nem kritizálom, és véleményt sem szívesen alkotok róla, az előttem válaszoló ezt már megtette.

2013. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!