Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sírós, romantikus szerelmi...

Sírós, romantikus szerelmi anime drámát tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Clannad, Angel Beats, Ef, Anohana, Elfen Lied, Air (igaz, itt csak kínomban könnyeztem meg párszor), Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora megvolt már... Plusz elkezdtem a Kanont egyszer, de a főszereplőcsaj annyira irritált, hogy nem bírtam 2 résznél tovább. Érdemes lenne esetleg azt folytatnom?

Ha sima szerelmi dráma nincs jó minőségű amit még nem láttam, akkor lehet simán olyan amiben sok szomorú jelenet van.



2013. jún. 23. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Kanon szerintem egyik legjobb, irritáló szereplők pedig minden animében vannak. :D Bár nem tudom melyik sorozatot nézted, csak a 2006-os a nézhető, a régi az nem. :D

Hachimitsu to Clover ha még esetleg nem láttad, popularitása ellenére nagyon kis szeretnivaló történet.

Kimi ga Nozomu Eien? A rajzolása kicsit egy rossz hentaira elékeztet, a sztori néhol sántít, de dráma az akad elég benne.

Nem sírós, de esetleg még Onegai Twins?

2013. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Adamik Betti ***** válasza:
H2O: Footprints in the Sand. Nem végig sírós, viszont az utolsó részt nem bírtam ki, és elbőgtem magam :)
2013. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Adamik Betti ***** válasza:
Kobato, néha kicsit uncsi, de a vége sírós és romantikus (de majdnemhogy csak a vége) Ezt csak akkor ajánlom ha már nem tudsz mit nézni :D:D
2013. jún. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Full Moon Wo Sagashite

Anohana

2013. jún. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!