Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Dráma, tragédia, slice of...

-Igazmondó- kérdése:

Dráma, tragédia, slice of life animék?

Figyelt kérdés

Ötletek? A következők kilőve, mert láttam őket és oda voltam minegyikért: Elfen Lied, Angel Beats! , Clannad, Clannad After Story, Ano Hana, Kanon, Air, Toradora, Hanasaku Iroha... s még egy pár de ezek a fontosabbak.

F/18



2013. máj. 25. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. máj. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mike Rame válasza:

Úgy látom hasonló az ízlésünk, írok néhányat a kedvenceim közül :)

Ef - a Tale of Memories, Ef- a Tale of Melodies

Kamisama no Memo-chou

Boku wa Tomodachi ga Sukunai, +Next

Kimi ga Nozomu Eien

Myself; Yourself

Shigofumi

Tari Tari

True Tears

Van amelyik nem teljesen slice of life, viszont nagyon jó dráma/tragédia, remélem találsz valamit ami tetszik.

2013. máj. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 sKillEr96 ***** válasza:

Mondjuk ez nem annyira slice of life, de tragedia:


Higurashi No Naku Koro Ni

Higurashi No Naku Koro Ni Kai

Higurashi No Naku Koro Ni Rei

Higurashi No Naku Koro Ni Specials


Megjegyzem, nehol igencsak veres anime, de osszegeszeben jo, en 3 nap alatt vegigneztem mindet :D

2013. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszöntem :)
2013. máj. 26. 17:02
 5/10 anonim ***** válasza:
mirai nikki A kedvencem :)
2014. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Idővel nekem is a 2. kedvencem lett a Mirai Nikki :)
2014. jún. 14. 12:06
 7/10 anonim válasza:

Attack on Titan!!!


Főleg az eleje nekem igen megrázó volt lelkileg (8rész). A félelem, a sírás és ilyen érzelmek megmutatása benne hihetetlenül jól sikerült. De vigyázz, ha elkezded nézni és vége, a 2. évadot naggyon fogod várni, de az 2016-ban lesz :S:S


Én mellesleg nem sírtam animékon. Ezen sikerült, nem egyszer, főleg a 25 rész első felében.


és 19/F

2015. jan. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már rég láttam, de köszi :) azóta rengeteg animét láttam ;)
2015. jan. 7. 22:49
 9/10 anonim ***** válasza:
School Days, ha ezt megnezed legyszi irj velemenyt ide a vegerol :D :3
2015. jan. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt is már rég láttam :P Lényegében nagyon sokkolt a vége, mivel olyan kedves kis slice of life animének indult, viszont eléggé átváltott. A szerelmi szálak elbonyolodtak, Makoto azt sem tudta mit akar, tetszett neki valaki, erre mással kavart, aztán megdugta majdnem a teljes lány felhozatalt, itt azért kiakasztott, hogy milyen szörnyeteggé vált. Sajnáltam Sekai-t, hogy elvileg felcsinálta, aztán ott hagyta, de erre számíthatott volna. Miután Makoto elküldte Sekai-t abortuszra, sejtettem, hogy baj lesz ebből, mert a tekintetéből látszott a harag. Hát meg is lett az eredménye, de abban a pillanatban csak néztem nagy szemekkel, hogy mivan?? A vége a jahtos jelenet betette az ajtót nálam. Azt kell mondjam, hogy 180 fokos fordulatot vett az anime, ahoz képest, hogy indult és hogy végződött. De azért teszett :)
2015. jan. 10. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!