Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bleach. Nem tudtok olyan...

Bleach. Nem tudtok olyan playert androidra amin meg lehetne nézni a bleachet indavideó linkről? Mert behozták hogy a bleach flash playeres lett.

Figyelt kérdés
anime, bleach

2013. máj. 20. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem simán lejátsz bármit youtuberól és indáról is . Telepítsd a flash player plugint a telódra .


Amúgy ha jó fantasy animét akarsz látni : Juuni Kokuki , megnézed és utánna azt gondolod : Bleach ? Hogy tudtam ezt a szart nézni évekig xD

2013. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minek akarnád te telón nézni?

Nem hiszem, hogy nagyobb a kijelzője, mint a monitorodnak.... és így meg 0 értelem.

2013. máj. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért mert gyorsabb élesebb xar a gépem most gyűjtök újra és mert igy nem szolnak rám ha egésznap nézem (ritkán) de a gépemnél igen
2013. máj. 21. 12:14
 4/8 anonim ***** válasza:
De úgy tudja bárhol nézni ..
2013. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Laptoppal is :P

Amúgy így érthető.

2013. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4valanche és Bau96 videóit lejátsza de nem rakták(csak a szinkronosat :/) fel az összeset szóval utána pedig ha végképp nem találsz indavideósat akkor kihoz egy [link] (ez csak példa nem tudom hol tartasz)ezt szintén elindítja bár nem olyan jó. ez után nem tudom mi van mivel még csak a 205. résznél tartok ;P
2013. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyébként én is ezért nézem telón. nem szól senki mert nem is nagyon tudja mit csinálok és még a kép is szebb :P(bár kisebb) ha egész délután a laptop előtt ülnék azt nem hiszem h díjaznák... bár ez a sok filler nagyon fárasztó tud benne lenni... telóról mindig olyan animét nézz amit sokan felraktak! (pl a death note kb minden rész fenn van min.5x ebből mondjuk jó ha 2-t lejátszott a telóm)

de ez a flash probléma az új szoftver hibája egyébként. szerintem csak emiatt visszatenni a régit hülyeség probléma de összességében csak jobb az új rendszer.

2013. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az új szoftver nem tud flash-t lejátszani hiába töltöd le akkor se működik kár időt pocsékolni rá. én már csak tudom.

ezzel még úgy se tudtam mit kezdeni h letöltöttem a chrom-ot telóra. vmi olyasmi h felbonották velük a szerződést :(

2013. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!