Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Death Note hányadik részében...

A Death Note hányadik részében fogják el misát? és hányadik részben hal meg L? (anime)

Figyelt kérdés
kérjek írjatok sürgős.

2013. márc. 31. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
végignézed meglátod , amúgy nem kéne szétspoilerezni a fórumot ..
2013. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
25.részben hal meg, de már nem tudom Misa-t hanyadikban fogják el.
2013. ápr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A 25. részben hal meg L :'( és akkor van az esős jelenet is :'(

LLLLLLLLLLLLLLLLLL :'(

2013. ápr. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi én is L rajongó vagyok.I hate Near.
2013. ápr. 5. 15:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen Near és Mello sosem fog felérni L elképesztő logikájával!!!

Kira mg elég szerencsétlen, hogy semmi nyoma nem volt, de ő belement a játszmába, és elbukott :D a pl.: Lelouch kapta volna meg a listát, akkor biztos hogy sose kapják el, de L-hez még ő sem éret fel! *-* (max kinézetben) xD

2013. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha Lulu kapta volna a listát akkor L se élt volna sokáig .
2013. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz az anime, rémlik? xD Mert jó hogyha hasonlítjuk egymáshoz, de azért a két szereplőt egy történetbe rakni... Hülyeség lenne... "Ha lelouchnak lett volna listája akkor sose kapták volna el" igen így igaz, Light lég szerencsétlen volt -.-" "Ha Lulu kapja a listát akk L sem élt volna sokáig" ööö Mindkét szereplő a jó oldalon van, nem hiszem hogy bármelyikük is gonosz célokra használná a listát... am is L 31 évesen halt meg, én nem mondanám hogy olyan "sokáig" élt... Vagy te meddig tervezel élni? 20 évig? az biztos pont ideális... Vagy a szüleid meddig terveznek/tek élni? 25 évig? Mert ha igen akk L 31 éve az tényleg túl sok.... Ne vedd sértésnek, de gondolj azokra akiknek nincs szülejük (nekem hál'isten van) mert ahogy te mondtad túl "sokáig" éltek...
2013. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, L 25 éve, elírtam... 25 évesen halt meg...
2013. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt arra értettem ha Lulu lett volna L ellenfele akkor nem szerencsétlenkedett volna annyit össze mint Yagami tette , ergó hamar kinyirta volna (már ha az ellensége lett volna )
2013. ápr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennyi hülyét... Ennyire erővel ha Light -ot nem így írják meg akkor.... Meg az, hogy szerencsétlen? Végül is mindenkit legyőzött a végén csak azért bukott el, mert a társa elb@szta, de attól még a terve nem bukott volna meg... De ti biztos jobban tudjátok...
2013. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!