Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animéket amiben...

Tudtok olyan animéket amiben sokat beszélnek csúnyán?

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Még a Bewerly Hillsi zsaru 1-2-nek a szinkronja volt ilyen káromkodós. Mármint az eredeti szinkronja. Ilyen volt a 48 óra és a megint 48 óra is eredeti szinkronnal.

Ford Fairlan kalandjai.

2013. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocs, most olvastam a címet, látom hogy animéket írtál, ne haragudj... késő van :)
2013. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmi baj :)
2013. márc. 27. 06:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Kertvárosi gettó^^(Boondocks)
2013. márc. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igazából nincs ilyen anime, mert japánban a legsértőbb szó kb a magyar idiótának, vagy nyavalyásnak fele meg. Nem egy káromkodós népség.
2013. márc. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Így van, a japánok kultúrált nép és nem barbárok mint mi.

Ebből adódóan nem káromkodnak, ezért ilyen animet nem is fogsz találni, amúgy meg nem értem minek ilyen...

Japánul úgy sem értesz, magyarra meg a fordító úgy fordítja ahogy a kedve tartja.

2013. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kertvárosi gettó nem anime mivel amerikai .


Gintamában van 1-2 ilyen rész de általában a szó felét kisípolják , esetleg a Panty and Stocking ..


Amúgy meg tény , náluk sokkal jobb kultúra van .. nem vulgárisok mint az európaiak egytöbbsége.

2013. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem ismerek ilyet a kert városi gettón kívül nem is néztem.
2013. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a dragon ball Z-5 ha az elejétől nézed vagy kb. 2.-3. résztől tqlálsz benne olyanokat amikor harc közben csunyán beszélnek..remélem segitettem^^
2013. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a dragon ball Z-5 ha az elejétől nézed vagy kb. 2.-3. résztől találsz benne olyanokat amikor harc közben csunyán beszélnek..remélem segitettem^^
2013. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!