Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sword Art Online miért van...

Sword Art Online miért van ennyire felkapva?

Figyelt kérdés

Egy sablonos , gyenge történetű , kidolgozatlan világú , kidolgozatlan és sablonos karakterű , klisés tömegsablon shounen fight lett ?


Miért szeretik ennyien ? Tavalyi év egyik leggyengébb sorozata volt (igaz jól indult) , de minden tekintetben alul teljesített ..

Ahogy észre vettem a kisebb korosztály és a lányok(gondolom a gyenge szerelmi szál miatt) számára tetszett .



2013. márc. 26. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokaknak pont az ilyen "sablonok" tetszenek, pont azért mert az van bennük amit várnak.

Nem véletlenül ilyen felkapott a naruto meg a bleach sem, a fairy tailről nem is beszélve.

Akinek erre van igénye nézze ezt, akinek másra az meg nézzen mást.

2013. márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem a már-már betegessé vált utálat indítéka jobban érdekelne. Egyébként egyszerű az ilyen sorozatok sikerének titka az, hogy egy utazásra visz, mégpedig úgy, ami nem áll messze a mi világunktól, ugye van a hétköznapi életünk, de ha felpattintod a fejmikrót huss, máris egy csodálatos mmo világba pattanhatsz. A másik az ,hogy színes szagos, animációt és több kisebb különálló történetet vonultat fel, (ehez persze megfelelő nagyságú háremet) így mindenki ízlése szerint lőheti be a sorozatot. Aztán az, hogy kellően nagy hangsúlyt fektetnek a drámába így akik azt keresik az animében azt is megtalálják. Végül pedig egy badass főszereplő aki ugyan nem töketlenkedik, mégis bűntudattal kell küzdenie. És persze a legfontosabb a töménytelen fanservice meg moe, ami ma az anime ipart viszi. Mellesleg a Sword Art Oline mint light novel jó, az anime pedig azért túlzás , hogy sikeres, sokaknak tetszik oké, de a Mirai Nikki is sokaknak tetszik (többek közt nekem is) de a mangához képest egy okádék.
2013. márc. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az hogy különálló történeteket vonultat fel egy dolog , a story semmit nem haladt a legtöbb közben . Meg mmo világon se értem mit akarsz , a világa gyenge és kidolgozatlan volt , olyan mint ha egy szelet a tortából . A drámával meg had ne röhögjelek már körbe , Angel Beats! drámai volt Ano Hana is , sőt még a kliséfest Clannad is , de ezt nem nevezném drámának , ahogy a főszereplőt se badassnek xD Nem töketlenkedik ? Elején egy beképzelt pat*ány aki csak magáért megy , aztán egy bőgőmasina , majd átvált ichigoba és egy hős szerelmes lovag lesz . Ennyi erővel naruto is badass .... egyszerű shounen fight sablon mind2

A fanservice meg a moe meg a bele nem illő karakterek is nagyon lehúzták a minőséget . Meg alapból is olyan ellentmondásos az anime , nemtudom ha egy ilyen jó kiinduló storyja van miért kellett teletömni random dolgokkal meg miért kellett átugorgatni éveket ... játékon bellül is lehet viszály stb


Ha valamit kellene mondanom rá olyan volt mint az alkonyat : gyenge szereplők , egy egészjól induló de később vérgyenge story , egy rakat klisé , WTF is this tipusú fordulatok , ráadásul még a hypot is megkapta a semmire .

2013. márc. 27. 23:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd, megkérdezted miért szeretik enyien a sword art onlinet, mivel gondolom képtelen vagy továbbra is az objektív gondolkodásra és más ember ízlésének vagy éppen ízléstelenségének elfogadására. Nekem nem tetszett a sword art online, szóval ne aggódj engem nem kell meggyőzni róla. Azt hiszem a válaszom kielégítő volt és többnyire az aki nézi és szereti el is fogadja az indokokat, mert azok objektíven helytállóak. Tehát nem igazán értem a kérdés célját, ha egy olyan ember elmagyarázza ezt neked a saoról aki nem szereti és ennek ellenére fröcsögő gyűlölettel beszélsz róla továbbra is, akkor lehetséges ,hogy ez a kérdés csak azért jött létre ,hogy szétoltsd a fanokat? Aki kettőnél több kérdést elolvasott már gyakorin tisztában van a véleményeddel, ugyanis minden egyes kérdésnél ahol felmerül a sword art online szókapcsolat vitát generálsz. Tudjuk ,hogy nem tetszik, többször leírtad, kérdést sem először teszel fel róla, kérlek mostmár csak azt értesd meg velem, hogy miért? Mit vártál ettől a kérdéstől? Ne értsd félre nem cseszegetni akarlak,csak egyszerűen már feltűnő amit csinálsz és érdekelne ,hgy miért teszed.
2013. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem gyűlölöm , egyszerűen hatalmasat csalódtam benne . Amúgy mit generálok ?:D Csak én lehetek az egyetlen olyan aki nem szereti és normálisan a tudomásra adja a fórumon ?
2013. márc. 28. 11:43
 6/6 anonim válasza:
Mert,habár a story nem a legjobb de nagyon szórakoztató :)
2013. márc. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!