Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, miért nem vagytok...

Animések, miért nem vagytok vevők a más stílusra?

Figyelt kérdés

Itt most nem arra gondolok hogy ne nézzetek animét , én is évek óta ezt a hobby-t űzöm . De nem értem a fanok többségét , miért nem vevő a másra ? Amire konkrétan gondolok az a gore , találtam egy animét amit most fordítanak , Panty & Stocking , elég őrületes darabnak látszik , végig néztem angolul , epic anime volt , bolondság őrültség GORE . Jó persze ehhez gyomor is kell , de miért kell már a elsőre fura grafika miatt leszólni ? Miért nem lehet adni neki egy esélyt .. pedig aki vevő a beteg ecchi-s old style grafikás stílusra szeretné.


Bővebb válaszokat várok , amit meg írtam csak egy példa..



2013. márc. 17. 20:49
 1/4 mayan125 ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést.. attól még hogy anime, nem kell valakinek mindent válogatás nélkül megnéznie. Ez ugyanolyan mint a filmek esetében. Csak azért mert valaki filmet néz, még nem fog mindenféle stílusú filmet szeretni, ez evidens.. És nem is kell szeretnie. Vagy mehetnénk tovább a zenére stb. Te sem csinálsz olyan dolgot, ami taszít. Én sokféle animét 'kipróbáltam' és úgy mondom mindezt. Ritka, amikor a grafika alapján utasítok el egy animét, de volt már rá példa. Viszont grafikából is sokfélé láttam már, pl. a Serial Experiments Lain,a Bakemonogatari, az Ergo Proxy is mind más rajzolásúak, mégis szeretem őket. Olyan őrült anime is tetszett mint a Mnemosyne vagy a gore Elfen Lied, mégsem fogom az összes gore stílusú animét megnézni.
2013. márc. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 picizsiri ***** válasza:
Nem tudom. Én csak rajzolni szeretek animé-ket. :) Nézni nem nagyon...
2013. márc. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más műfaj stílus jön be illetve rajz.
2013. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én bírom a Panty grafikáját. :D pedig már vagy 8 éve animés vagyok~ és nem szólok le a grafika miatt semmit
2013. márc. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!