Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok jó animéket?

Betty-Detty kérdése:

Tudtok jó animéket?

Figyelt kérdés

Olyat keresek,amiben van szerelem és humor,és ha lehet ne legyen túl hosszú sem.A következők a kedvenceim,tehát ezeket már láttam,vagyis ne írjátok:

Kaichou wa maid-sama,Special A,Tokyo Mew Mew,Inuyasha,Mayo Chiki,Hiiro no Kakera,Inu x Boku SS,Bokura ga Ita,Boku wa Imouto ni Koi wo Suru,Itazura na Kiss,Slayers,Kami-sama Hajimemashita,Toradora!,Vampire Knight(Vampire Knight Guilty),Fruits Basket,Sankarea,Tonari no Kaibutsu-kun,Angel Beats!,C³,Hanaukyou Maid Tai,Hiyokoi,Lovely Complex,Slayers,Kimi ni Todoke.

Ezekhez hasonlót szeretnék,jöhetnek harcok,vagy valami fantasy,a fő hogy a szerelem és a humor is jelen legyen,nem bánnám azt sem ha írnátok egy rövid kis bemutatót és véleményt az animéről!



2013. márc. 3. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Romantikus komédiában egy jut eszemben jó ez a Kami nomi Zo Shiru Sekai , a többit amit láttam mind sablon.

Egyébként az Angel Beats! eredetileg dráma , bár tény jól keveri az akciót meg a komédiát .


De egyébként tessék válogass , romantikus fantasyból is annyi van mint égen a csillag : [link]

2013. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi,amúgy már rengetegszer mentem fel animeaddicts-ra "válogatni",de nincs hozzá türelmem,és az első száz után megunom a keresést,mert azokat mind ismerem,csak nem akartam ennél is több példát írni azokból amiket láttam :))
2013. márc. 3. 17:35
 3/10 anonim válasza:

Esetleg megnézhetnéd a Vízisten menyasszonyát!


(Bocs a helyesirási hibák miatt)

2013. márc. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézd azért a MAL egy jóval nagyobb oldal , AA-n az animék 90% 9.0ás rate fölött van . MAL-on ha pontozást nézel nem csalóka mint aa-nál. Szóval ajánlom.
2013. márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ok,köszi :)
2013. márc. 5. 14:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Goshuushou-Sama Ninomiya-Kun


Hirtelen ezt találtam youtubeon aranyos. Végig kéne nézni.

2013. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyosnak tűnik :)
2013. márc. 7. 14:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Nana (2 lány a vonaton talákoznak mind2en Tokyba tartanak és mind2 lányt Nanának hívják, és Nanának van 1 bandája a Blast

és Ren (a pasija) elment Tokyoba 1 másik banda miatt a Trapnest miatt és Nana utána megy és ott szeretne híres énekes lenni. A másik Nana is a pasija és a barátai után megy és a fiuja megcsalja stb... és Nana a lakótársa és am nagyon durva ezt ajánlom h nézd meg!) :D


Mahou Shoujo Madoka Magica (Ezis nagyon király anime a főszereplő Madoka és Sayoka a legjobb barinője találkoznak 1 furcsa lénnyel mármint Madoka menti meg mert megakarta ölni Homura (ő is 1 Mahou Shoujo) és az a fura lény belőlük Mahou Shoujot akar csinálni h harcoljanak a gonosz boszorkányokkal közben halnak meg emberek stb... hasonlit a Tokyo Mew Mew-re ;D

2013. márc. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Húú,köszi szépen! :D
2013. márc. 11. 18:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Jézusom 8-as a Madoka-t hasonlíttani a Toky Mew Mew-hez ... ember a Madoka egy kemény thiller , se humor se szerelem se semmi boldog nincs benne ...
2013. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!