Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Film ajánló, valamit ajánlani?

Film ajánló, valamit ajánlani?

Figyelt kérdés
nekem ezek bejönnek pl: Golyózápor,csúcshatás,RRRrrr...,tropusivihar,Hét élet,Hipervándor,The sitter,Alánc,Fifti-fifti,Párizsi mumus,... szoval sokminden igazéábol a véres filmeket is horrorokatnem a trancsirpartira gondolok amiket mostanság csinálnak én még az igazi jo horrookra gondolok de sajna barátnöm azokat nem szereti énmeg ugye minden filmet szeretek és ha tudnátok valamiket ajánlani akkor jöhetne szoval horror film ne legyen légyszi amit tudtok aminektek tetszik azt irjátok le a címét..

2013. febr. 23. 22:57
 1/4 Hatlábú Farkas ***** válasza:

Én ajállanám a

"zeitgeist addendum"

( is.gd per zgm_2 )

illetve a

michael moore : "Kapitalizmus, szeretem !"

(Torrentezd le)

c. filmeket !

2013. febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dubi ***** válasza:

Mr Nobody, Truman Show, Hancock


A barátnődnek valszeg nem fog tetszeni, de a Chronicles újabb film, kézi kamerás de nagyon jó/érdekes.

2013. febr. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dubi ***** válasza:
+Harcosok Klubja alapmű, ha nem láttad volna :P
2013. febr. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Space Pirate Capitain Harlock új CGI filme , amit év végén fognak adni a mozikban , már trailerről is igen baromi jónak látszik .

Trailer , alacsony grafikán is elég látványos : http://www.youtube.com/watch?v=-42Hf8vIJTY

2013. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!