Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto Shippuuden fanok!...

Naruto Shippuuden fanok! Valaki akivel boncolgathatnám az eseményeket? (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Nincs nagyon a baráti körömbe olyan animés aki szereti a Shippuudent :/ és csomó dolgot meg szeretnék vitatni valakivel :) Lécci kort és nemet is írjatok :D én 15/L

Pl szerintetek:

1.Mi lesz a háború kimenete?

2.Lesz-e még NaruHinás vagy NaruSaku-s jelenet?

3.Naruto milyen tipusú chakrával rendelkezhet a szelen kívűl? 4.És szereintetek lesz új tipusú chakrája?

5.Mi lesz az egész sztori vége? (én Naruto vs. Sasuke-ra tippelek :)

6.Naruto-ból lesz-e valaha hokage?

7. Fel lehetne-e támasztani Minatot és Kushinát edós zombivá XD ?

8.Ki fog megahalni legközelebb?



2013. jan. 20. 18:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Jah és amúgy ha Narutot vagy akárki mást kineveznének a következő hokagénak akkor hányadik lenne? 6. vagy 7. ? Mivel állítólag Danzo nem töltötte be 6. Hokage címet hivatalosan vagy mi XD /javítsatok ki ha valamit nem jól tudok/
2013. jan. 20. 18:07
 2/20 anonim ***** válasza:

1. Nemtudni , manga se jár még a háború végén.

2. NEM Ugyanis a Naruto Anime/Manga egy SHOUNEN FIGHT , nem jönnek össze random emberek .

3. omg.

5.(mivel a 4-est nem írtál) Nem lehetetlen , valszeg ha ez lesz akkor a háburú arc végén szerintem egy új arc lesz .

6. Talán , Luffyból is Kalózkirály lessz egyszer.

7. Mivel nincs meg a testük elvileg nem.

8. Van egy olyan tippem hogy Madara és Obito , mivel Naruto a fsz úgyis megveri őket.

2013. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Amúgy egyszerűbb lenne ha malon vagy skypon vagy akárhol felvennél (engem vagy egy másik embert aki nézi).
2013. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

írtam ám 4-est csak nézd meg jobban :ppp

Jah én is gondoltam, hogy nem itt kommentben kéne mindent megvitatni XD igen skype vagy facebook vagy e-mail :D Am nemed korod? ^-^

2013. jan. 20. 18:22
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha meglenne Minato teste (amúgy biztos van sírja szal megvan) őt akkor se lehetne feltámasztani, mivel ugyanazt a jutsut használta mint a 3. hokage Orochimarun, és akiket azzal a jutsut pecsételnek le azokat nem lehet visszahozni.
2013. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Jah igen , csak pont nem láttam ott a végén .


Ha nagyon akarod küld el pmben a skypod , vagy írd le a MAL-neved ott is tudunk.

2013. jan. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Connor[]$ ***** válasza:
kabucimarunak nem ajálom hogy feltámasza minatot és kusinát mert kitépem a képernyöröl "netharcos"
2013. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Nem tudom, hogy olvasod-e a mangát, ha nem, akkor ne olvasd végig a kommentemet, mert lehet, hogy SPOILER lesz benne.

1. Szerintem Sasuke meg Naruto összefog, majd együtt verik le Obitót meg Madarát (bár még Orochimaru is bekavarhat)

2. Szinte biztos, hogy Hinata meg Naruto össze fog jönni, legalábbis a 615-ös manga erről árulkodik.

3-4. Szerintem csak a széllel rendelkezik, de mivel ott van neki a kyuubi (kuruma), ezért igazából tök mind1 neki, egy Jinchurikennek annyira nem fontos a saját chakrája, hiszen van egy tízezerszer erősebb is.

5. Szerintem miután Sasuke meg Naruto leverik Madaráékat, utána Naruto lesz a 6.Hokage (Tsunade valószínűleg meghal a háborúban), Sasuke pedig vagy meghal, vagy beletörődik az Uchia klán sorsába, és Konoha egy igen erős shinobija lesz.

6. Lesz, így lesz vége szerintem.

7. Esélytelen, csak azokat a holtakat lehet Edo-tenseiiel visszahozni, akik nem lepecsételés által haltak meg, illetve egyben van a testük legalább kis darabkája(például Jirayat sem lehet visszahozni, mert nagyon mélyen van a teste, ahol nagy a nyomás, és le

hetetlen lemenni érte)

8. Fogalmam sincs, utoljára ugyebár Neji, Shikaku és Inoichi halt meg, ez megjósolhatatlan, de biztos lesz még bőven halál sajnos ( vagy nem sajnos:D)


A kérdéseidre nagyjából ezek a válaszaim:)


16/fiú

2013. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#8 as , nemtudom miért vagytok ennyire rápörögve az X összejön az Y-al témára .

Ez egy shounen fight könyörgöm , ha netán túlélik a háborút és lezárják a sasuke történetét is talán a legvégén.


Ha tippelnem kéne szerintem a mangaka egy epic befejezést akar , azért szerintem a vége pont az lesz hogy "valamien magasabb célért" Naruto és Sasuke megfogja ölni egymást ... persze ez csak egy feltételezés , de az biztos hogy epic-ebb lenne mint összejön mindenki mindenkivel és boldogan élnek stbstb(sablon..)

2013. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

én is úgy gondolom ahogy 67%-os :)) kár lenne megismételni :D


70%-os! valószínűleg nem alaptalanul van mindenki oda az x összejön y-al témával. attól mert shounen még vannak benne érzelmek, nemcsak a vérfolyásról szól... DB-ban is volt párosítás, ha jól emlékszem ^^

mindenkinek más az "epic" befejezés :D valakinek szomorú valakinek nyálas, bele kell törődni. biztos lesznek csalódott emberek :D

2013. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!