Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok nagyon jó romantik...

-Igazmondó- kérdése:

Ajánlanátok nagyon jó romantikus animéket?

Figyelt kérdés
Clannad, Ano Hana kilőve.

2013. jan. 9. 20:43
1 2
 1/11 THE ... ***** válasza:

amiket írtál,a két kedvenc animém :) ezeken kívül ezek is gyönyörűek


myself ; yourself

kanon (ugyanaz csinálta,mint a clannad-ot)

air (úgyszintén)

toradora

angel beats (szintén Key alkotás)

2013. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem is nagy kedvenceim, igaz még csak ezeket láttam, amik romantikusak is :D Köszi a tippeket :) Jöhetnek még ;)
2013. jan. 9. 22:06
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és az Angel Beats-et is láttam, az is nagyon tetszett :)
2013. jan. 9. 22:11
 4/11 THE ... ***** válasza:

eszembe jutott még pár, mondjuk ezeket én is csak most készülök megnézni:


h2o: footprints in the sand

true tears

2013. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megjegyeztem ;)
2013. jan. 10. 00:12
 6/11 THE ... ***** válasza:

ohh és még valami :D


a school days-t nehogy megnézd! főleg,ha most szakítottál valakivel! már önmagában is nyomasztó a vége, de úgy meg pláne...

2013. jan. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen problémám jelenleg, de ha már megemlítetted azért ránézek :D
2013. jan. 10. 20:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Kaichou wa maid sama!! Nagyon jo sirtam a nevetestol es nagyon aranyos is!:) kimi ni todoke (1-2 evad nagyon aranyos anime!!) Lovely complex (nagyon vicces es aranyos(elso szerelmes animem:) )) inu x boku ss (cuki) mayo chiki(allitolag jo meg csak beleneztem szentem kicsit furi az eleje) itazura na kiss (ezt se lattam meg csak meg akarom nezni mert a playful kiss(koreai "filmes" valtozatat) lattam es tetszett( a szineszek benak de nagyon aranyos volt igy megneztem es nagyon tetszett) .. Fejbol ezek ugranak be amiket lattam nagyon ajanlom remelem valamilyekkel tudtam segiteni..:))
2013. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Fúú nagyon köszi, ha még beugrik valami nagyon szívesen várom :)
2013. jan. 25. 12:43
 10/11 anonim válasza:
Szia:) tudom hogy már eléggé (nagyon) régi a kérdésed, de ha még kíváncsi vagy ilyen animére, akkor még egyet tudok ajánlani: Kamisama Hajimemashita nagyon nagyon jó :) imádom. most lett nem olyan régen 2.évada, ha jól tudom akkor kb. a 10 résznél tart. indavideón megtalálod az összes részt.
2015. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!