Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki fel tudná rakni,...

Valaki fel tudná rakni, linkel? Lent tovább

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérésem, hogy vlaki feltudná rakni az alkonyatot, a napfogyatkozást és a hajnalhasadás 1-2. És ami még fontos lenne hogy mobilra kénne és nincs flash playerem (ha számít).

Nagyon fontos lenne, előre is köszönöm !!!! :)



2013. jan. 5. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nagyon nehezen megtudtam találni, szerintem ha értesz a nethez és a gépekhez egy kicsit akkor megfogod találni hogy-hogy keress rá.

Annyit mondok hogy a Hajnalhasadás 2-őt még nekem sem sikerült megtalálnom szerintem még nincsen magyar szinkronban, max szar mozisban.

Keress rá így Googleban hogy: "Alkonyat letöltés HUN XVID"

És keress egy torrent oldalt, olvasd el és nézd meg hogy ingyenes-e hogyha ingyenes akkor regisztrálj és töltsd le.

Nekem beletelt kb 1 órába a keresés, de hogyha profi vagy akkor megfogod találni !

2013. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de nekem a letöltèsek nem sikerültek mert azt irta ki h nem támogatott a fálj. Szóval nem sikerült.
2013. jan. 5. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!