Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sasuke és Naruto csatája után...

Sasuke és Naruto csatája után sasuke csak azért megy el hogy bosszút állhasson a bátyján?

Figyelt kérdés

Vagyis azéer hagy ott csapot papot hogy Orochimaru (kihasználja) erősebbé tegye és legyőzhesse a bátyját.

És Sasuke mit akart mondani miután elelredt az eső?

És a harcban az hogy sikerült hogy a raseigan csak megkarcolta a fejpántját?



2012. dec. 30. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:

már nagyon rég láttam de aszem igen azért

azt nem tudom h mit akart mondani

gondolom azért mert a chidori és a rasengan ugyanolyan erős volt, kiegyenlítették egymást és naruto megkarcolta a karmávalXD

használd a képzelőerőd

2012. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

XD addig én is eljutottam, de Narutot telibe találta a maradék chidorival vagy nem tom mivel, őt meg megkarmolták ez így kicsit XDDDDD

Ilyen "akkor is elkaplak, basszus gyere ide" de csak a fejpántig ért el.

2012. dec. 31. 01:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Sasuke eredeti célja volt hogy megölje Itachi-t , saját magára mondta "én egy bosszúálló vagyok" .

Mikor viszont neki ment Itachinak a Sima Naruto 80.rész környékén , Itachi kisujja megmozdítása nélkül simán legyőzte .

Ezután ment Orcsimarcsihoz hogy edze magát és a láttad milett az eredménye , owned.

Aztán ugye történtek dolgok , és most megint bosszúállót jáccik csak máshogy ..

2012. dec. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát az eredményét nem láttam, mert csak az aminazen sugárzott részeket nézem ha sikerül elkapni a többi évadnál még várom hátha lesz szinkron.

Köszi, egyébként én is vhogy így gondoltam hogy azért ment el hogy erősebb legyen, mert mindig is Itachi árnyékában élt, aki simán elpöckölte a 80adik vagy hanyadik részben. Csak azért kicsit olyan fura hogy pont Orochimaruhoz ment aki lényegében csak elakarja foglalni a testét, elletétben meg ott vna Sakura, Naruto a barátai/riválisa és súlyos sérülésekkel ott hagyja az esőbe.

De én észre vettem egy kevés "vacilálást" mikor Naruto felett állt majd rosszul lett és leborult Narutóval szemben majd elment.

Egyébként nem akarta igazán megölni Narutot, nem csak azért hagyta életben amit mondott a csata után, hogy a bátyja tanácsát nem fogja követi?

2012. dec. 31. 14:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem , elmondom de neolvass tovább ha nem akarsz SPOILER-t !



a



a



Ha megölte volna Naruto-t aki a legjobb barátja volt , akkor kifejlődött volna neki már akkor a Mangekyou SHaringam-ja.Feltétele volt annak a szemnek hogy megkkell ölnöd a legjobb barátod , ahogy Itachi tette.

Amúgy miért nem nézed meg feliratosan végig ? sokkal jobb !

2012. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen ezt a feltételt mondta is vmelyik rèszben.

És feliratosnál pl lemaradok a szöveggel utána össze vissza álítgathatom.

2013. jan. 1. 04:46
 7/10 anonim ***** válasza:

2rész után megszokod xd

Énis így voltam 6éve , áá szar a afelirat , elkezdtem 2érsz után észre se vettem hogy olvasom.

2013. jan. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rövidebbeket amik ált felíratosak szoktam nézni; csak a shounen, akciò animéknél pörögnek az események és egyszerre kell figyelni mindkettőre. Meg a Narutonál már nagyon megszoktam a szinkront, más szinkronosoknál is rögtön be ugrik ez "Naruto hang". :D
2013. jan. 1. 22:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, azért ment el,h erősebb legyen és megölhesse Itachit
2013. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fura, hogy Orochimaru mellé szegődött. Végtére is ő a legerősebb nindzsák egyike, a fiatalokból toborzott seregének tagjai méltó ellenfelek az önfejlesztő tréninghez, motivációt is nyújtanak (hatásos volt az ízelítő a Hang Négyesétől), a mindent elsöprő tiltott technikákról említést sem téve. Ezek tetejében az átokbillog is tehette a dolgát, tudat alatt terelgethette Sasukét Orochimaru irányába.

Nem tudom, melyik széria hányadik epizódjánál jársz, de annyit elárulok, hogy majd később ki fog derülni, hogyan tervezte Sasuke megúszni a teste felhasználását. Nem hülye ő, hogy önként rohanjon a végzet torkába.

2013. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!