Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok olyan animéket...

Mondanátok olyan animéket amikben Usui Takumihoz (Kaichou wa Maid-sama) hasonló karakter szerepel?

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Shugo Chara - Tsukiyomi Ikuto

Vampire Knight - Kiryu Zero

Hakuouki, Uta no Prince-sama, K (K-Project), Sekirei, Brave 10, Hagure Yuusha no Estetica, Inu x Boku SS, Kaze no Stigma, Kyoshiro to Towa no Sora, Mitsu x Mitsu Drops, Neo Angelique Abyss, Sekaiichi Hatsukoi (yaoi), Skip Beat!, Sword Art Online, Zombie-Loan, - ezeket láttam és mind be vannak bishik :D

ha gondolod még írhatok xDD

2012. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ köszi.:D Igen,nyugodtan írhatsz még.:D
2012. dec. 29. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor írom azokat még amiket nem láttam de hasonlóaknak vélem vagy hallottam xDD

Aquarion Evol, Campione!: Matsurowanu Kamigami to Kamigoroshi no Maou, Code Geass (sok évados), Darker than Black, Fate/stay night, Ginyuu Mokushiroku Meine Liebe, Highschool DxD, Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora, Hatenkou Yuugi, Macross Frontier, Katekyo Hitman Reborn!, Monochrome Factor, Nurarihyon no Mago, Princess Lover!, Saint Beast, Persona 4: The Animation,


Amit még láttam: Sukitte Ii na yo., Zetsuen no Tempest, Tonari no Kaibutsu-kun, Psycho-Pass, Code:Breaker, Kamisama Hajimemashita


most hirtelen ennyit tudok még :DD

2012. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.:D
2012. dec. 29. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát igen Usui az Örök kedvencünk!!! :D


Vampire k. Zero tényleg hasonlít rá kicsit,

Csak Kicsit hasonló storyt tudok Lovely comlex de nincs benne bishi srác csak egy alcsony srác Ootani, a főszereplő, és szinte egy ugyanolyan szöszi cukika lány mint Aoi-chan, ugyan úgy a csábító szerepében; egy próbát megér ha még nem ismered.

2012. dec. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!