Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik az a sorozat, amelyben...

-Igazmondó- kérdése:

Melyik az a sorozat, amelyben 1 MMORPG ben vannak a szereplők, és ha ott meghalnak, akkor a valóságban is meghalnak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 14:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Anime sorozat.
2012. dec. 28. 14:09
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Sword Art Online , az év legnagyobb csalódása .

Ne várj tőle el túl sokat és akkor lehet kicsit tecceni fog.

2012. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Majd meglátom köszi :)
2012. dec. 28. 18:25
 4/12 anonim ***** válasza:
sztem csak a végét rontották el egyébként jó lett volna
2012. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Végig néztem. Nagyon adta az érzést, teljesen átvettem. Nekem nagyon bejött, igaz a vége kicsit hát hogy is mondjam túl egyszerű lett, de azért jó volt. Örülök hogy végignéztem :)
2012. dec. 30. 19:26
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

Igen , akkor te se láttál még jó animét.


A SAO mindenről szólt csak aminek kellett volna történnie arról nem.

Az Arcok végei nagyon nagy failok. A karakterek kidolgozatlan nullák .

Csak az alapstoryja jó és minden lehetséges helyen elbaszták .


Lehet érte lepontozni , de az az igazság.

2012. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából most csöppentem bele az Animékbe, eddig nem igazán fordítottam elég figyelmet rájuk, de mivel szeretem az mmorpgket és meghallottam hogy van ilyesmi anime, ezért megnéztem és ez tetszett. Remélem találok még hasonlókat, amelyek szintén tetszeni fognak. Esetleg mondanál valami igazán jó animét? Inkább a szerelmi szálak felé hajlok :D
2012. dec. 31. 00:23
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A Clannad és az Ano Hana ilyen , ha szerelmi szálakra mész .

De például hasonló a Mirai Nikki , ami lényegében 1 túlélőjáték , csak történik benne egy smás .

Code Geass , bár szerelem nincs benne , de zseniális anime , tele fordulatokkal és meglepetésekkel.

Nagyon sokan szeretik a Death Note-t is , bár ebben sincs szerelmi szál .

Mahou Shoujo Madoka★Magica , neve ellenére baromi jó thriller.

Hellsing Ultimate OVA , brutálisan véres vámpíros anime , epic harcokkal.

Elfen Lied , Véres anime , viszont szerelmi bár elég érettnek kell hozzá lenni hogy megértsd.

Monster , szintén egy thriller .

Steins;Gate , 1 baromi jó Sci-Fi , van benne szerelmi szál OkaRin és Makise Kurisu közt , tsundere is.

Fullmetal Alchemist: Brotherhood , Szerelem kicsit mellékes , de lehet érezni winry körül , shounenek királya ez az anime , bár nem shounen xD

Angel Beats! , ezis egy hatalmas anime szerintem , a vége is (szerintem) baromi jó lett.

ChäoS;HEAd , sokan leszólják szerintem viszont az eleje nagyon adja a hangulatot , bár a vége tényleg túlzás..

Tengen Toppa Gurren Lagann , elején vicces kis animének tűnik , aztán lesznek meglepő fordulatok és az utolsó 10rész hatalmas epic, Kamina Respect!

Neon Genesis Evangelion , szerintem ezt még teis ismered , ha szereted az animét ha nem!

Gintama , a morbid viccek animéje , garantált ROFLMAO!

Rainbow , börtön storys baromi jó ezis

One Outs , egy sport anime , méghozzá baseballos psycho thriler , már maga azis hogy ezt a 2 műfajt így keresztezték , zseniális az egész , igaz kell hozzá 1 minimális baseball szabálytudás , én e tudások nélkül néztem és néhol kicsit bekavarodtam.

Ultimate Survival Kaiji , no comment , this is the life.

2012. dec. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Fú köszi a sok tippet, innen az Elfen Liedet láttam végig eddig és a Deatht Noteból na meg a full metalból pár részt. Úgy érzem lesz mivel elfoglalnom magam a következőkben :D
2013. jan. 3. 18:00
 10/12 A kérdező kommentje:
Eddig a Clannadot és az Angel Beats! et néztem meg. Most folytatom az Ano Hana-val. Nagyon jók voltak. Még 1x köszi :)
2013. jan. 9. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!