Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Narutóból NEJI tényleg meghal?

A Narutóból NEJI tényleg meghal?

Figyelt kérdés

Animében megvan már? Vagy csak mangában?

Hanyadik rész/ Hanyadik fejezet??

:'(



2012. dec. 22. 00:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Inkább hinata halt volna meg... :/ Persze annak sem örültem volna.... De NEJI :'(

Őt úgy imádtam </3

2012. dec. 28. 17:54
 12/19 anonim válasza:
meghalni meghalt.....pár hete, de Obito majd visszahozza azzal a jutsuval amit Nagato használt. Igaz most újjászületett Madara Obito testében, de majd lepecsételik és visszatért Obito ő meg azzal a technikával visszahoz pár megölt karaktert.
2013. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha nem tűnt volna fel, Madara azzal a jutsuval támasztotta fel magát Obitót irányítva, amivel Nagato az általa megölteket és belehalt, ergo Obitónak is halottnak kell már most lennie...
2013. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
a-a
2013. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Obito nem halt meg....plusz ő volt a 10 farkú hordozója és így semmiféleképp sem halhat meg, majd ha kinyírják Madarat akkor letörik majd Madara teste róla és alatta lesz Obito, de akkor már csak arra lesz ereje, hogy használja a Rinne Tensei no Jutsu-t ezzel visszahoz kb mindenkit akit eddig megölt és így fog meghalni Obito is.....vagy lehet, hogy túléli azért mert a 10 farkú hordozója volt és ezért van valami...vagyis maradt valami plusz képessége Obitonak. De mivel csak úgy fogják tudni kinyírni Madarat, hogy szétvágják vagy szétszúrják azt Obito testén is ott lesznek.
2013. nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
és lehet, hogy ez most hülyén fog hangzani, de a következő Hokage Tsunade után nem Naruto lesz hanem szerintem Obito....bár ez csak feltételezés.
2013. nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon használta a Rinne Tensei-t... [link]

Az hülyeség,h nem hal meg amiért a 10farkú jinchurikije VOLT. Csak azt mondták,h megszűnt jichurikinek lenni, amibe bele kellett volna halnia, de a 10farkú teste életben tartotta. Ha vmi csoda folytán mégis túlélné, hokage akkor sem lenne, mivel miatta halt a ninja és szamuráj társadalom túlnyomó része.

Plusz amit mondtál az ellent mond saját magának, mivel ha túlélné és feltámasztana mindenkit az élete árán, akk nem lehetne hokage mivel halott...

2013. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

:D:D:D tudom, de amikor orcsit Itachi elszívta abba a tökbe...mindenki azt mondta, h vége ennyi kész vége 600 orcsinak..erre meg most újra itt van.


De gondolj csak bele, meg kellett volna halnia amikor a 10 farkú hordozója lett...de túlélte....nagy nehezen tudták legyőzni, de azt is túlélte....ő akart lenni a Hokage........Kishimotot ismerve...:S sose lehet tudni, de az tény, hogy akkor ő lenne az első hokage aki Uchiha...és ez így tök jól jönne ki...igen tudom..."jönne".

2013. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
2014. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!