Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Fairy Tailhez hasonló...

A Fairy Tailhez hasonló animét valaki tud?

Figyelt kérdés
lehetőleg indavideón agy vlm online nézhető legyen és varázslőkról szerelemről és kb. tiniknek valóóó ne olyat amiben egy 3ékos kislány szerűség meg egy menét van okééé?????? magyar feliratos is lehet nyugottan előre is köszönöm a válaszaitoka :) !!! <3 <3 <3

#anime #Fairy Tail #hasonló mese
2012. nov. 8. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Bleach

One Piece

Hoshi no Samidare

Hellsing

Yu Yu Hakusho

Deadman Wonderland

D.gray-man

Soul Eater

InuYasha

2012. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tasogare Otome x Amnesia

One Piece

Hunter x Hunter

Magi

Medaka Box (főleg a 2.évad)

Elfen Lied

Fate/Stay Night

Fate/Zero

Shiki



Egyéb még amit nagyon ajánlok :


Bakuman

Mirai Nikki

Angel Beats! (Lányoknak ajánlom , főleg a legvégét!)

Steins;Gate

Code Geass

Claymore

2012. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :) <3 <3 <3
2012. nov. 10. 13:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet velem van baj, de szerintem a Fairy Tail- nek nincs különösebben köze a szerelemhez. A Gray x Juiva és Leon x Juvia "kapcsolat" is inkább poénból van benne.

Accel World és a Swor Art Online.

Megpróbáltam többször is de ennél rövidebben nem sikerült (kis spoiler van benne, de megpróbáltam mellőzni. A Sword Art Online ra vonatkozik a leírás):


Ez röviden annyi, hogy kiadnak egy játékot ami fogságba ejt 10000 embert és aki ott meg hal a valóságban is. Csak akkor lehet kiszabadulni ha végig viszik. A játékban a főszereplő beleszeret egy lányba akivel összeházasodik. A játék végeztével mindenki magához tér csak a lány nem. Kiderül, hogy egy másik (biztonságos) játékban "tartják fogva. Így hát elindul megmenteni a lányt. A mágia innentől lép be, de nem létfontosságú szerepet tölt be.

2012. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó , újabb sao hyper ...

Ha nem akarsz 1 összecsapott animét látni , akkor inkább az Accel World -öt válaszd mint a sao-t...

2012. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mind 2 jó. Érdemes mind 2-t megnézni. De az tényleg igaz, hogy az AW jobb.
2012. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem mindedj de szerintem naon jó a fairy tail és köszönöm mindenki válaszát :)
2012. dec. 20. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!