Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ez melyik anime film lehet?

Ez melyik anime film lehet?

Figyelt kérdés

Volna egy érdekes kérdésem. Baromi rég (8-10éve) láttam egy anime filmet TV-ben, (talán RTL) amit megszeretnék nézni, de fogalmam sincs mit lehetett már a címe. Tudnátok ajánlani néhány komolyabb oldalt, ahol utána tudnék nézni? Keresgéltem, de sajnos nem találtam meg egyik oldalon sem... Terjedelmében jó hosszú volt, 2-3 óra, és szinkronos. A története már megkopott a fejemben, nagy vonalakban ilyen természet vs modern ember feeling, mellé egy kis gonosszal. Beszélő állatokkal, yggdrasil, ilyesmi. Viszont nem gagyi, kicsit véres, komoly alkotás.

Köszönöm!



2012. okt. 7. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nausikaa, A vadon hercegnője, ilyeneket adnak csak az rtl-en.
2012. okt. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erről a leírásról meg főleg a Yggdrasilról 2 anime ugrik be, az egyik a Mnemosynme , de az 2008as és 6részes OVA. A másik pedig a Ah! My Goddess , de annak a mozija 2000es és csak 1óra 48perc , ráadásul ez olyan romantikus harcos a sorozata is meg a film is + nincs magyar szinkronnal.


Viszont így írásköbe eszembe jutott még1 , ez most nem a Yggdrasilról , ez a Mononoke Hime , magyar címén "A Vadon Hercegnője" , itt tudsz ismertetőt olvasni hátha ez az : [link]


Utolsó tippem meg a Nauszika lenne : [link]

ha nincs köztük szól megpróbálom ugyis megkeresni.

2012. okt. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A vadon hercegnője! Ez az! Isten király vagy! Köszönöm szépen! :)
2012. okt. 7. 01:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!