Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok olyan animét mondani...

Tudnátok olyan animét mondani amiben van egy szerelmes testvérpár? (mármint egymásba szerelmes testpérpár)

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:

-Yosuga no Sora

-Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai (ez talán inkább mégse)

-Akane-Iro ni Somaru Saka

-KissXSis (itt mondjuk nem vérszerinti testvérek vannak, nem tudom, hogy számít-e,(1 fiú 2 lány))

-D.C.: Da Capo (ezt még nem láttam, de elvileg ez is az)

-Onii-chan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!!


UI: találtam egy oldalt, ahol le van írva az összes olyan anime aminek köze van a testvérekhez, az animéknek van egy rövid leírással rendelkeznek, ha sok a felesleges időd akkor kibogarászhatod, hogy melyiket éri meg megnézni:

[link]

2012. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hallod tezsvírem ha ittlennél kezet csókolnék neked nagyon szépen köszönöm a linket és ezeket a címeket
2012. szept. 15. 11:58
 3/8 A kérdező kommentje:
Onii-chan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne-hez tudnál nekem linket adni feliratot találtam animeaddicts-on de magához a videóhoz nem találok
2012. szept. 15. 13:24
 4/8 anonim válasza:

Boku wa Imouto ni Koi wo Suru



Indavideón fent van, 4 részre bontva rakták fel, de amúgy 1 részes anime, és nagyon szép (szomorú) :)

2012. szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#1

Persze, általában nyaa-n minden fennt van:

720p: *****

( Ha más verzió kell akkor itt nézelődj:

***** )



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Niczinger Zsolt válasza:
Tsurezure Children
2017. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
The Irregular Magic High School, Koi Kaze, No game no life, beleszerettem a hugomba (vagy valami ilyesmi a címe).
2017. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jah bocs még van a Vampire Knight. A 2. Évadban lesz csók de nagyon megéri mert jó szerelmi szálak vannak benne.
2017. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!