Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki tud segíteni rajzfilm/anime...

Szalmási Bence kérdése:

Ki tud segíteni rajzfilm/anime készítéssel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy lenne egy ötletem egy jó kis történetre, de fogalmam nincs , hogy tudnám ezt eljuttatni a közönségnek, mert 1. Rajzolni nem tudok így mangárol szó sem lehet 2. Íráson gondolkodtam még , de azzal az a gond hogy egy kicsit maximalista vagyok és túl sok mindent írnék le, de úgy meg nem végeznék vele sohase. Akinek bármi ötlete, tippje van szívesen várom. Köszönöm.

2012. szept. 14. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát először hogy jó azt lehet mondani , hogy sorozat legyen belőle ahhoz jóval több kell.

De ha ilyen álmodvan , ajánlom nézd meg a bakuman cimü animét , és nézdmeg mennyit szenvednek azért hogy sorozatuk legyen.

2012. szept. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Képregényrajzost keress magad mellé. Te meséled a történetet, ő pedig lerajzolja. Gyakori az ilyen páros.

Vagy írj regényt belőle. Az nem baj, ha túl sokat írsz, a végén úgyis kihúzod a felét, a másik felét meg átírod (saját, illetve ismerőseim tapasztalata).

2012. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem is van jó ötletem, rajzolni is tudok hozzá de én inkább papírra vetettem eddig és kezdtem rajzolni is.
2012. szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szóval Maryann te írsz is, meg rajzolsz is?

Akkor végül milyen formában akarod megcsinálni? Amúgy kíváncsi lennék milyen ötleted van, legalább tudom nemcsak én álmodozom ilyen dolgokon...

2012. szept. 17. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!! :))

Én is szeretnék készíteni egy rajzfilmet,méghozzá horrort,mert csal animében van horror műfaj. Íráshoz van tehetségem(tanárok,ismerősök,barátok szerint),illetve rajzolni is imádok,rengeteget gyakorlok,az egyik álmom,hogy képregény rajzoló lehessek.

Amúgy keress magad mellé egy rajzost,sokan csinálják ezt. Ha jól tudom,még a Death Note is így készült! :)

Én egy csoportot szeretnék összehozni,eddig négyen lennénk benne,de keresünk embereket! :)

Ha érdekel,írj privát üzit,ott mesélek magamról,és részletezem a dolgokat! :)

2012. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor egy rajzolót kellene magam mellé kerítenem, köszi.

Én is gondoltam már rá de nem gondoltam, hogy bárki úgy érezné, hogy megéri neki más ötleteit lerajzolni.Köszönöm az eddigi válaszokat.

2012. szept. 18. 09:30
 7/7 anonim ***** válasza:

"A Death Note egy mangasorozat, melynek írója Óba Cugumi, rajzolója pedig Obata Takesi"

-Wikipédia-


Nem Te lennél az első,aki fogad maga mellé vkit! :D

2012. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!