Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » írnátok nekem olyan animéket...

írnátok nekem olyan animéket amiben a főszereplőnek olyan ereje van hogy pár másodperc alatt lezúz bárkit? És mondjuk ezt az erőt pl:használja egy egy lány megmentésére?

Figyelt kérdés

2012. szept. 13. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bleach mondjuk nem az egész ilyen de van olyan rész ahol "átalakul" és akkor néhány mp bedarálja az ellenfelet hogy mentse a barátját
2012. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ja emlékszem hogy réges régen amikor még néztem tv-t adták animaxon de az a baj hogy van vagy 5000000 része és nem szeretnék annyira ráfügni egy animére hogy éjjel-nappal nézzem
2012. szept. 13. 22:41
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó indavideon van fent 150 szinkronosan (utána csak felirat) de modnjuk napi 1 meg nézel akkor nem függesz rá mert kb fel óra de ha érdekel kb 250 körül van azza réssz ulqiorával harcol ichigo.
2012. szept. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ja 360 részes de ebből sok filler szóval kb 200 a főszáll annyira nem vészes fillereket meg nem nézed meg.
2012. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
269 től kezdődik aza harc és kb 3-4 részes :D
2012. szept. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ilyen nem sok van, mivel akkor nem lenne benne izgalom, ha a főhős lezúzna bárkit egy pillanat alatt :D
2012. szept. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ilyenek nem nagyon vannak, de olyanból elég sokat ismerek, hogy a főszereplő simán bedarál több száz átlagos ellenséget, a kisebb főellenségekkel az elején könnyen elbánik majd mindig egyre nehezebb lesz..
2012. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, azért próbálok írni egy párat amire némiképp igaz:

-Beelzebub

-Ichiban Ushiro no Daimaou

-Darker than Black

-Ao no Exorcist (ez lehet, hogy mégsem az, nem nagyon emlékszem

-Full Metal Panic! (szintén csak részben)

-Isekai no Seikishi Monogatari

-Seiken no Blacksmith

-Seikuriddo Sebun

-Star Driver: Kagayaki no Takuto ( ez pl. pont egy olyan anime, ahol ha felbukkan egy erős(ebb) ellenség akkor a főszereplő egy új képességet/fegyvert használva könnyen legyőzi)

-Fairy Tail

-One Piece

UI: Mennyire fontos, hogy a harc a középpontban legyen?

Olyan animékkel mi a a helyzet, ahol harc csak néha van,de a főszereplő könnyen bedarál mindenkit?

2012. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy a főszereplőnek folyamatosan a nap 24 órájában harcolnia kell csak elég erős legyen pl Ichiban Ushiro no Daimaou nekem kúrvára tetszet(tegnap megnéztem az összes részét mert már ajánlotta a bátyám) az is olyan volt hogy egymagába a főszereplő ledarálhatta volna minden probléma nélkül az iskolát de elég ritkán harcolt és akkor is mások támadtak rá.
2012. szept. 14. 13:37
 10/13 anonim ***** válasza:

A most futó Hagure Yuusha no Estetica - pont ilyen.


Esetleg

Beelzebub

Tiger & Bunny

Elfen Lied

Claymore

Code Geass / bár kicsit más stílus mégis hatalmas anime , az 1ik legjobb , ha nem a legjobb /

Haiyore! Nyaruko-san

Mnemosyne

Durarara!! / bár itt nem az fsz volt a powa , bár maga az fsz se volt valami fsz/

Fate/Zero



fejből ennyi telik :D

2012. szept. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!