Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az lenne a kérdés hogy valaki...

Az lenne a kérdés hogy valaki ismere olyan animét amiben egy fiú megment egy lányt?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket hogy A bleach meg Narutó meg a többi ilyen 50000 részes animét ne írjátok

2012. aug. 24. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy ilyenből kb. 10000 van?:D Meg jó lenne tudni a műfajt, mert én most ha írok neked egy shounen Brave 10-et és te mondjuk egy shoujo Kaichou wa maid sama -t akarsz akkor...:D
2012. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na akkor még annyit fűzök hozzá hogy ha lehet akkor a fiú meg a lány között legyen valamilyen kapcsolat hogy például járnak vagy valami hasonló.Amúgy tudom hogy ilyenből rengeteg van csak nincs külön műfaja + nekem valahogy tetszik amikor mittudom én pl egy gyenge lány megtámadják 5-en pl megerőszakolás rablás gyilkosság miatt és jön egy srác aki könnyedén véresre veri őket
2012. aug. 24. 22:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Doraemon (1979) ? Nincs sok része csak 1787 :D

Poént félretéve :

Nagyon sok ilyen van :D annyira hogy 1 se jut eszembe de várj gondolkodok :

Dog Days

Dog Days'

HighSchool DxD

Itsuka Tenma no Kuro Usagi

Steins;Gate /Itt sokmindenkit megment , ez 1 érdekes anime a maga módján és nagyon jó /

.hack//Roots & .hack//G.U.TRILOGY & .hack//G.U.Returner /1 történet 1 mmorpg-ben jáccódik/

Angel Beats!

Ano Natsu de Matteru

Brave10

Beelzebub

Code Geass

D.Gray-man

Dance in the Vampire Bound

Fate/Stay Night

Fate/Zero

Fate/Zero 2nd

Elfen Lied

Fractale

Haiyore! Nyaruko-san

Kämpfer

Maken-Ki

Mirai Nikki (TV) /Ez az Elfen Lied és az Angel Beats! a top 3 szerintem :D/

2012. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A japán animékben tudtommal a csajok verik a főhösöket. Nem?
2012. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és az feltünt hogy malydnem minden Hentai-ban a lányok kb 16-22 évesek nagy mellekel gyönyürű arcal és szüzek ???
2012. aug. 26. 13:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nemigaz :D

Oni Chi Chi , csaj kb lolinak nézki :D

De van 1 csomó lolicon hentai is .. :D

2012. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!