Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! Death note kérdés?

Animések! Death note kérdés?

Figyelt kérdés
Mi lesz azzal aki használja a halállistát? Ryuk azt mondta nem kerül sem a pokolba, sem a mennybe. Akkor hova kerül? Nem derül ki a végén.

2012. aug. 6. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a halálistenek világába és ott fog hesselni örökké :D
2012. aug. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg direkt nem adtak rá egyértelmű választ, a nézőre van bízva. Lehetőségek:

1. semmi, megszűnik létezni (én erre szavaznék)

2. halálisten lesz (amúgy ezt nem hiszem, bár Ryuk egyszer elejt egy megjegyzést Light-nak: "Te már most halálisten vagy", bár ezt valószínűleg csak a füldi szerepére célozva mondja)

2012. aug. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem csak engem foglalkoztat ez a kérdés. :P Egyszer körülbelül egy órán keresztül vitáztunk rajta az egyik ismerősömmel. Három lehetőséget tudtunk végül kihozni:

1.: Halálisten lesz az illetőből a halála után.

2.: Nem kerül sem a pokolba, sem a mennybe--> lebeg a semmiben/itt a földön, mint egy szellem.

3.: Megszűnik létezni.

2012. aug. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én leginkább az elsőre tippelek, hogy halálisten lesz.
2012. aug. 7. 13:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lesz halálisten. Legvalószínűbb hogy megszűnik létezni. Még azt sem hiszem hogy örökre lebeg a semmibe. ÖRÖKRE. Az emberi agy fel sem tudja fogni hogy mit jelent az hogy örökre. Az sok idő.

Szerintem megszűnik létezni.

2012. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megszűnik létezni , ha jól tudom a mangában voltis 1 említés róla .
2012. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Még egyszer újra néztem az animet , s mikor Light megkérdezte Ryuk-ot hogy akkor hova kerül akkor Ryuk csak annyit válaszolt: "Majd meglátod" . Szóval ha megszűnik létezni, akkor nem tud meglátni semmit, mert nem létezik már. Ha logikusan gondolkodunk. Szóval ki lehet zárni azt hogy megszűnik létezni. Szerintem.

2012. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszem pont utána mondta, hogy mi történik, a Földön marad a lelke
2012. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!