Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Légyszi mondjatok ilyen...

Légyszi mondjatok ilyen filmeket vagy sorozatokat! (vagy esetleg animéket) Egyáltalán létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval olyasmit keresek ami fiatalokról inkább tinédzserekről szól és romantikus, de a két főhős először utálják egymást, veszekszenek és később szeretnek egymásba.

2012. aug. 4. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:

pfuuu:D szerintem ez elég gyakori:D

Elég régi sorozat (2009) de a kritériumoknak tökéletesen megfelel:D Boys Over Flowers -letöltés: doramax264.com

-felirat: aejitokki-fansubs.gportal.hu


Vicces, romantikus sorozat, középiskolások, gyűlölik és szívatják egymást, persze csak az elején:D

2012. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is csak ajánlani tudom a Boys over flowers-t, ennek japán változatát a Hana Yori Dango-t, Heartstrings, My girl, My little bride- Eorin Shinbu (ez csak 2 részes kisfilm, de nagyon aranyos szerintem).


Ezek korai sorozatok, de minden meg van bennük.


Anime talán lehetne a Lovely complex, Peach girl (elsőre fura lehet a grafikája, de megtetszik egy idő után :D )

Kaichou wa Maid-sama, Paradise kiss, Toradora. Skip Beat!!!! -< ezutóbbi egyik kedvencem ^^


Remélem segítettem :)

2012. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ANiméket tudok :

Sousei no Aquarion

Aquarion Evol

Skip Beat

Nodame Cantabile

Kimi No Todoke

Special A

Fruit Basket

Most futó Dakara Boku wa, H ga Dekinai is hasonló csak vannak benne echi jelenetek is.

2012. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 wyckheee válasza:
Ajánlani tudom :Goong-ot,Perfect girl evolutiont,Full house,lie to me(ez koreai sorozat).Ezek mind sorozatok de nekem negyon tetszettek :) remélem tudtam segíteni :)
2012. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jóvan animéket már leírták,de szerintem nézd meg a Bad Guy -t. Az olyan f*szás.xD Ez egy sorozat, a főszereplők többsége viszont már húszas fölött van.:/ Én rengeteget sírtam, és nevettem rajta, nekem nagyon tetszett.:)
2012. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!