Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért mondják sokan, hogy a...

Miért mondják sokan, hogy a Bleach a legjobb shounen?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Semmilyem kategóriában nem emelkedik ki a tömegből.

A történet lapos, unalmas és csak vánszorog. Ha a mangában kihagyok öt fejezetet, akkor hiányérzet nélkül tudom folytatni, mert szinte biztos, hogy semmi lényeges nem történt.

A karakterek sablonosak, 90%-uk szellemi fogyatékos, ráadásul a mangaka a saját karaktereit másolja. Külön idegesítő, hogy a főhősnek nincsenek céljai.

A képességekkel az a bajom, hogy egy tizedük valami eszméletlenül király, a többi meg vérgagyi. Ja, és power up-okból áll az egész.

A harcok látványosak, de többsében a taktika leghalványabb jeleit is nélkülözik. Az győz, akinek nagyobbat durranik a ceroja. (Mellesleg látvány terén is többen ütik a Bleach-t.)

Hálás lennék, ha valaki elárulná, hogy Kubo-chan találmánya mégis miben jobb, mint bármi más?



2012. júl. 21. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ismernek mást. Vagy szimplán ők jobban szeretik az értelem nélküli energia lövedékek sziporkázását. Már egyértelműen csak a népszerűsége miatt megy.Vagy 5x belehetett volna fejezni.
2012. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a one piece, hxh(2011),naruto shippuuden is jobb nála , a bleach 50%filler.

A befejezettek közül is sámán király,fma,fmabhd,naruto sokkal jobban bejön.

Bleachben öüszintén csak 1-2 fight volt jó , igaz az nagyon!

2012. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!