Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Elszeretném kezdeni a kretváro...

Elszeretném kezdeni a kretvárosi gettót jó anime? :$?

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 00:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Megnézel egy részt, és eldöntöd. Nagy eséllyel találsz online megosztón is pár jelenetet vagy teljes részt.


Mivel mindenkinek más az ízlése, az ingerküszöbe, a humorérzéke, aszerint fog nekik valami tetszeni vagy nem tetszeni. Mivel kicsi az esélye, hogy veled azonos beállítottságú ember válaszol, abból nem tudod leszűrni pontosan, hogy az ő "jó" vagy "nem jó" válasza neked valóban jónak számít-e vagy nem.

2012. júl. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik.
2012. júl. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézni, ha vevő vagy az effajta dologra. Jó társadalomkritikát fogalmaz meg (csakúgy mint a South Park) humoros formában.
2012. júl. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Helo!


Igen, jo kis gunyoros es provokativ anime. Azonban az fontos, hogy szinte minden tekintetben Amerika van a közeppontban, ahhoz kapcsolodo esemenyek, egyeb momentumok, igy a legtöbb poenhoz jartassag kell a temaban, csak akkor ütnek igazan.

2012. júl. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rumlik bátya legjobb szereplő :D
2012. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De nem rokon! :DD
2012. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
valami eszméletlen jó! :D
2012. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kezd , amugy a kertvárosi gettó papiron nem anime.

De amugy ha a south park , family guy , cleveland show bejött ezis befog :D

Rumlibáttya meg Riley a legnagyobbak benne :D

Meg Bitang JO Powa

2012. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozok az előttem írókhoz, mert szerintem is tök jó anime (egyik kedvencem a sok közül).

Itt kivételesen a központ nem Japán, hanem Amerika, szóval szerintem ez épp ezért különleges egy anime.

Persze ízlések és pofonok..

Lehet, hogy nem mindenkinek tetszik, de akik voltak olyan merészek, hogy elkezdték, azok zömmel "felfalták" ezt az animét, és jópárszor is estek le a székről a röhögéstől.

Szerintem megéri belenézned, mert legalább eldöntöd, hogy szereted-e az ilyen típusú animéket.

Ha elkezded az egyik kedvenced TUTI, hogy Rumli bátya lesz.

2012. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!