Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mikor lesz Nana 2. évad?

Mikor lesz Nana 2. évad?

Figyelt kérdés
nana,anime,sorozat,2.evad

2012. jún. 28. 18:38
 1/6 anonim válasza:

Én valami olyasmit tudok, hogy elkészült jó pár rész, de a készítő meghalt időközben és nem teljes az évad. Még angol felirat sincs hozzá.

Ha téves az infóm, azért elnézést kérek.

2012. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én azt hallottam hogy amikor a mangát befejezik akkor ezt is el fogják kezdeni folytatni addig is türelmesen kell várni :)
2012. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kíváncsi leszek végül, hogy lesz.:)
2012. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem várták meg a mangát vagy valami ilyesmi de a mangának más a vége azt olvastam

SPOILER:

Hachi gyereke nem takumié hanem Nobu-é...Takumi megcsalja Hachit. Ren meghal ezért lesz hachi gyereke kicsi Ren .Erre Nana eltűnik és senki sem tudja h hol van stb...

2012. júl. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ne ma'r...ilyen szomoru lesz? :(.
2012. júl. 21. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nobu sem derült ki egyértelműen, de van rá valamilyen jel közös betegséggel és Takumi is védekezett. Tehát onnantól kezdve Hachi elrontotta az egész életét. Bár Takumi megszerette, de hagyta magát megzsarolni másik nőtől.
ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!