Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ajánlani jó yuri animéket?

Tudtok ajánlani jó yuri animéket?

Figyelt kérdés
hasonlókat mint pl a sasameki koto, csak mondjuk több csók jelenettel...jah és ne csak a szexről szólókat, hanem legyen valami története...néztem anime addicts-on is, de ott a yurinál csak hentaiokat hoz fel.... (yuri= lányxlány ; hentai= anime szex)

2012. jún. 28. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Stawberry panic

Maria-samag ga miteru, Maria-sama ga miteru Haru, 3rd és 4th szezon

[Sasameki Koto]

Yuru Yuri -de ez inkább humoros

Kuttsukiboshi

Saki [ez nagyon nagy kedvencem :) de teljesen még nincs lefordítva magyarra :( ]

Még annak mondható:

Noir -egy csók öszvisz az se "azok" közt.

El cazador de la bruja

A Channel -itt is megvan

Aoi Hana [Ez nekem annyira nem tetszett de hát ez is egyén függő]

Candy Boy

Kannazuki no Miko

Yami to boshi hon no tabibito [nem rossz, de a vége nagyon nem tetszett]

Koihime Musou

[ez egy haláli anime XD és van benne egy pár leszbikus, esetünkben "yuri" nem lövőm le úgy, hogy csak annyit mondok "ő" a kedvencem>ha megnézed sztem érteni fogok, elképesztő egy karakter]

Talán még erre is rálehet fogni: Mahou Shoujo Lyrical Nanoha -de simán lehetne azt mondani, hogy nem, bár van néhány olyan jelenet ami sugall némi "olyasmit".

Venus Versus Virus -hát, miután meghal a csávesz meg még előtte is rálehet fogni.

Sono hanabira ni kuchizuke o [Ez hentai]

Meg talán még ez: Black Rock Shooter

[Még van sok, de azokat nem láttam vagy nem tetszett valami miatt és nem néztem meg]

2012. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
wow :DDD nagyon köszi :D
2012. jún. 28. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!