Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Itt a nyár milyen sorozatot...

Itt a nyár milyen sorozatot nézzek?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok anime is lehet

2012. jún. 6. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
finiesz és förb
2012. jún. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
narancsvidék :P
2012. jún. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az új BBC-s Sherlock szerintem nagyon jó, bár rövid. Amit én még nagyon szeretek, az a Gyilkos elmék, bár szerintem néha elég félelmetes. :D Egy barátom a Totál szívást, meg a Drótot szokta mondani, hogy jó, de még nem jutottam oda, hogy megnézzem őket.


Animék... Sengoku Basara, Kuroshitsuji, Baccano!, Cowboy Bebop, Samurai Champloo, Gintama... Akad jópár. :D

2012. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És amit elfelejtettem, pedig én is nézek, az a Trónok harca. :D
2012. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni milyen sorozat érdekel, de itt van pár jobb: Game of Thrones, The Shield, The Wire, Firefly, Sopranos, Boardwalk Empire, Spartacus, Sons of Anarchy, Breaking Bad, Sherlock, Misfits (és még millió brit sorozat), Justified, Homeland, Lost, The Walking Dead, stb.


Ha lány vagy:

Gossip Girl, The Vampire Diaries, Secret Circle vagy mi, és még több CW sorozat.

2012. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vámpírnaplók és Pretty Little Liars-t érdemes :) De a Gossip Girl is nagyon jó, ha nem szereted a misztikus sorozatokat :)
2012. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Doctor Who - 3. évadal kezd

Torchwood - utolsó a legjobb

Tiltott szerelem - nyálasnak hangzik de nem az

Tudorok

2012. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen írtatok jókat le is töltök párat
2012. jún. 7. 07:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Két kedvenc sorozatom: Trónok Harca, Spartacus. Nézd végig, mindkettő nagyon jó, és még folytatódni fognak. Aztán ha tetszett a Trónok Harca, olvasd el az alapjául szolgáló könyvsorozatot is, ha érdekel! :)
2012. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!