Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ilyen animét? 2. verzióóóó

Tudtok ilyen animét? 2. verzióóóó

Figyelt kérdés

Tudtok olyan animét, amiben van:

-izalom

-valami különleges vagy természetfeletti

-hosszú (sok részes) (vay nemis baj ha sok részek csak az jobb)

-akció (ezsem muszáj)

- legyen olyasmi mint a : death note, d.gray-man,bleach.

Lehetőleg magyar szinkronos. De lehet film is (anime film) , 1-vagy több részes is . nemmuszáj sorozat verziójjának lenni. pl.: a death noze-nak is van filmje. de olyan is lehet ami csak film. csak akció, anime,és valami átlagon felüli legyen benne és legyen magyar szinkronos.



2012. máj. 21. 18:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én sem nézek semmit sem szinkronnal, mert vagy nincs, ha meg van is, akkor azt botrányosan elrontják. Nem csak animében van így, hanem mindenféle filmben, sorozatban, de ha játszottál már szinkronos játékkal, akkor valószínűleg ott is tapasztaltad az elképesztően rossz hangjátékot. Ha egyszer mégiscsak föladnád ezt a felirat-utálatodat, akkor a Higurashi no naku koro ni sorozatot ajánlom. Izgalomból nincs hiány, illetve akció (és vér, gyilkosság) is van benne. Death Note-ra abból a szempontból is hasonlít, hogy mindkettő nyomozás köré épül. Kb. 50 részes az összes évad együttvéve.
2012. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ao no Exorcist talán, 26.részes, feliratos.

De nőj fel és ne keress szinkront. Igaz, hogy szerintem mindegy hogy szinkronos vagy nem mert béna vagyok a hibák észrevételében, de annyi biztos sok a különbség a magyar és a japán között. A másik olyan anime nem nagyon van ami jó, és szinkronos. Most teljesen véletlen, hogy bekerült a Death Note, vagy a Soul Eater (51.rész) de a többi ritka sz'ar.

Nekem 5 hónap elég volt, hogy feliratosakat nézzek.

2012. máj. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 kisame2000 ***** válasza:
tudok egy rohadt jó animét sajnos feliratos de az a neve hogy high school of the dead ajánlom mindenkinek mert rohadt jó :D
2012. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
AKKOR ROHATD NAYOT TÉVEDSZ MERT A SZINKRON A LEGJOBB FELIRATTAL ROHADT FOS
2012. jún. 1. 17:25
 15/16 Lora00 válasza:

Fullmetal Alchemist testvériség

én ezt animét ajánlom.a szinkronról meg csak annyit hogy az ebben az animében szerepel egy Irigy nevű szereplő.

Irigyről sokan azt hitték hogy lány,pedig FIÚ! miért hitték azt hogy lány??azért mert a drága szinkron szinészek először női hangot adtak neki. a Fullmetal Alchemist-ben szerepel egy Wrath nevű karakter, akinek a magyar szinkron hangja egy férfi,a japán és angol hangja meg nő. szóval sokkal jobb a felirattal,mert a magyar szinkron szinészek néha nagyon elcseszik a szinkronizálást.

2012. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kisame2000 ***** válasza:
szerintem is felírattal sokkal jobb nézd meg a naruto 81.részt felíratosan és halgasd meg Kisame és itachi hangját sokkal jobb mint a szinkronos
2012. szept. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!