Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Cosplay! Szerintetek melyik...

Cosplay! Szerintetek melyik lenne a legjobb a nyári conra?

Figyelt kérdés

Mivel tuti meleg lesz, összeszedtem párat, amit a varrónőm könnyedén megcsinál, és nem is lesz benne melegem.

Steins Gate - Mayuri

Guilty Crown - Inori fekete ruhában

Katekyo Hitman Reborn - Lal Mirch <-- Hozzá én vennék ruhát, és nem kéne varratni, csak a cipője miatta aggódom, mert abban melegem lenne. Lehet, hogy majd átalakítom, vagy nem tudom. Szerintetek melyik lenne a legjobb választás? 15/L



2012. máj. 21. 17:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy, ha esetleg tudtok ezeknél jobbat, nyugodtan írjátok. :)
2012. máj. 21. 17:10
 2/4 Laxius-W ***** válasza:
Szerintem Sailor Moon-os ruhákban tuti nem lenne meleged - esetleg a cipő, de ha mondjuk Jupiter lennél, az sem biztos, mert annak csak olyan fűzős, kisebb van. :D
2012. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a Lal Mirch lenne a legjobb :D vagy Inori talán még

És ajánlásnak én Kagura-t ajánlom a Gintama-ból. Van többféle ruhája, de egyik se nagyon ilyen meleg (szerintem)

Ilyen kínai stílusú piros ruhában van.

[link]

[link]

[link]


Itt talán ami nagyobb gond az esernyő és a paróka. Ha megjött azért a kedved, akkor a nézelődj még képek után :)

2012. máj. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Személy szerint én nem vagyok beöltözős, sem anime nézős. Külső szemszögből én az első ruhát választanám.

Tehát ezekre:

Steins Gate - Mayuri

Az első ruha nem olyan bonyolult, viszonylag olcsón megúszod a varratást, illetve nyárra mondhatni tökéletes a világos szín és a lenge szabás miatt. Csak a hozzá tartozó csizma szerű dolog lenne meleg egy kicsit szerintem. De inkább a fazontól függ. Elég sok vékony szárú, inkább gumis csizma van mostanában a piacon, azok jók lennének hozzá.

A második ruhával csak annyi a probléma szerintem, hogy a varratás már többe kerülne a több réteg miatt, illetve, az évszak miatt az a gond vele, hogy sötét árnyalatú. Nyáron meg fogsz sülni benne.

A harmadik ruhát nem javasolnám mivel túl snassz, megszokott. Ha beöltözöl akkor már inkább tűnj ki a tömegből szerintem, ne olvadj bele. Ami azt illeti a cipőnek én egy 20 soros acélbetétes bakancsot tudnák elképzelni hozzá, de szó ami szó, az ára is megvan, és nyáron nem éppen ideális.

2012. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!