Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto fanok, van valaki...

Naruto fanok, van valaki rajtam kívül, aki szereti a Tusnade, Jiraiya, Orochimaru jeleneteket?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem már régóta azokat a részeket, amik róluk szólnak. Különösen a kedvencem közülük Orochimaru, de azért a többieket is nagyon szeretem. Sajnos nagyon kevés rész van arról, amikor fiatalok még, pedig szerintem megérdemeltek volna néhány kisebb jelenetet. Kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok róluk: szeretitek-e őket, ki a kedvencetek közülük vagy hogy mi a véleményetek a történetülről. Köszönöm szépen ha válaszoltok❤️

tegnapelőtt 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:

A Sannin alapvetően nagyon jól megírt trió, nagyon érdekes háttértörténettel és jól megírt, szerethető karakterekkel. Szóval egyetértek, hogy jó lett volna többet látni belőlük. Az egyetlen bajom velük az, hogy mivel ennyire jó karakterek, mindenki rajong értük és túlértékelik őket. Szörnyen bosszantó látni, hogy emberek sokkal erősebbnek gondolják őket, mint amilyenek, viszont ez nem az ő hibájuk, sem az íróé, úgyhogy semmiképpen sem negatívum a karakterekre nézve.


Úgyhogy igen, összességében nagyon jók mind, nekem is Orochimaru a kedvencem, utána Tsunade és végül Jiraiya.

ma 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!