Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi annak az animenek a címe...

Mi annak az animenek a címe ahol egy dagadt iskolás srácot megalaznak bántalmaznak de hirtelen átalakul sportos az iskola népszerű sracava ?

Figyelt kérdés

aug. 10. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Isekai de Chīto Sukiru o Te ni Shita Ore wa, Genjitsu Sekai o mo Musō Suru: Reberu Appu wa Jinsei o Kaeta (2023)?

[link]

aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Masamune-kun no revenge
aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! De ez egy átlagos iskolás fiúról szól japán vagy kínai azt nem tudom. Az iskolai mindennapjairól szól es talán az anyját mutatják csak benne. Mindennap megalázzák de miután valamiért másvalaki lesz máshogy viszonyulnak hozzá tehát a külsőségek muatt
aug. 10. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lookism?
aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azaz köszönöm szépen ❤️
aug. 10. 18:25
 6/6 anonim ***** válasza:
A te leírásod alapján jutott még eszembe. Én még a Masamune kunnál leragadtam animék tekintetében. 😂
aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!