Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A japán embereknél tényleg...

A japán embereknél tényleg megfigyelhető olyan erős félénkség, prűdség, mint ahogyan a slice of life animékben látom ábrázolva?

Figyelt kérdés
Ha az amerikai South Park-hoz hasonlítom a műfajt, akkor hatalmas a különbség.
júl. 28. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
? A japánoknál olyan sok a pedofil meg a nemi erőszakoló hogy Dunát lehetne velük keríteni. Azért alacsony a rátájuk mert a nők már be se jelentik a tetteket mert a rendőrök egyszerűen nem foglalkoznak velük. De jó a marketingje mert ugye ha japán akkor helló kitty meg kawaii minden ezekről szó sincs
júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"? A japánoknál olyan sok a pedofil meg a nemi erőszakoló hogy Dunát lehetne velük keríteni"


Ezt mégis mire alapozod?

Nekem csendes, törvénytisztelő, jóravaló népnek tűnik.

júl. 28. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

sok magyar blogger van, vagy jutuber, ők is elmondják hogy tényleg más ott a szociális kialakítás, hogy ahogy írtad "félénkebbek, prűdebbek" mint a magyar


pl ha Veréb jutuber videóit nézed, ott is elmondja ezt, de mondom sok magyar jutuber van akik kint japánban élnek, ha érdekel nézz rájuk, elmondják milyen az élet ott magyar szemmel

júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Unit 731 rosszabbak voltak mint a nácik
júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
2022ben rekordot döntött náluk a családon belüli erőszak meg a gyerekek elleni is
júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted miért van annyi beteg hentai?

Csak olvasd el mit csináltak szegény junko furutával.. addig azt hittem a japánok a legrendesebb emberek de azóta mióta olvastam rosszul vagyok tőlük. Mert nem csak azok akik tették hanem azok akik fizettek érte..

júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!