Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit gondoltok a "Jaku-chara...

Mit gondoltok a "Jaku-chara Tomozaki-kun" animéről?

Figyelt kérdés

Az első évad tetszett, Tomozaki egy olyan karakter, akivel azonosulni tudok.

Most a 2. évadot nézem (az 5. epizód következik) ez egyelőre gyengébbnek tűnik. Habár az iskolai zaklatás egy fontos téma, amit jó, hogy feldolgoznak.


júl. 26. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
én mangát olvastam, nem tetszett amelyik irányba ment az egész, de amúgy nem rossz anime, eleje főként nagyon jó
júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Elég káros, kb. az az üzenete, hogy legyél egy gerinctelen manipulatív senki, hogy szeressenek az emberek.
júl. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem a manipulációról tanít az anime, hanem arról, hogy kell egy jó stratégia az élethez, mint a videójátékokban.

Én ezzel tökéletesen egyetértek. De elfogadom, ha valakinek nem jön be ez a szemlélet.

júl. 27. 08:57
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Nem. Nem stratégiát tanít az MC-nek a csaj, hanem hogy hogyan vegyen rá embereket arra, amiket nem akarnak vagy nem tennének alapból, hogy te kerülj jobb helyzetbe.

Ez definíció szerint manipulálás.

júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4


Szerintem ezzel sincs semmi baj, amíg nem bűncselekményre vesszük rá a másikat. Minket is manipulálnak, néhol tudatosan, néhol tudattalanul.

júl. 27. 12:19
 6/6 anonim válasza:

Nagyon imádtam az első évadot - ritka amikor valamit kétszer is megnézek.


De... a folytatás mintha kisiklott volna :/ Tomozaki nem fejlődött semerre, a plot sablon iskolai ünnepség volt ami nem is feltétlen lenne baj ha újított volna rajta.

Ami viszont nagyon tetszett az a kék hajú lány karakterfejlődése. Nagyon megszerettem azt a csajt.

Jó fordulat volt a végén hogy Tomozakinak lett egy barátnője. Emiatt bizakodó vagyok hogy sok jó dolog jön a kövi évadban.


Amúgy van egy olyan érzésem hogy jobban kijött volna ha ez az etap az első évadhoz lett volna csatolva 24 részessé téve azt - talán úgy egyben jobban lecsúszott volna.

júl. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!